Binanın ankastre kutusundan internet kablosu etiketlenmiş

ardaakocamaan

Hectopat
Türk Telekom altyapısıyla Comnet müşterisiyim. Bugün Türk Telekom binanın ankastre kutusundan bizim internet kablosu da dahil 3-4 kabloyu etiketlemiş.comnet'le de iletişim sağladım Türk Telekom'la da ancak ikisi de yardımcı olmuyor. Bu etiketi kendim kaldırıp internet erişimini yeniden sağlayabilir miyim?

Türk Telekom altyapısıyla Comnet müşterisiyim. Bugün Türk Telekom binanın ankastre kutusundan bizim internet kablosu da dahil 3-4 kabloyu etiketlemiş.comnet'le de iletişim sağladım Türk Telekom'la da ancak ikisi de yardımcı olmuyor. Bu etiketi kendim kaldırıp internet erişimini yeniden sağlayabilir miyim?

Nasıl etkilemiş hiçbir şey anlamadım dediğinizden. Kutunun fotoğrafını atabilir misiniz?

Nasıl etkilemiş hiçbir şey anlamadım dediğinizden. Kutunun fotoğrafını atabilir misiniz?
Kusura bakmayın ben de olayı anlamadığım için düzgün izah edemedim.
20240123_170454.jpg

Kusura bakmayın ben de olayı anlamadığım için düzgün izah edemedim. Eki Görüntüle 2094119

Hangi daireye bağlantı gittiğini söylüyor bunlar. Sonra Türk Telekom buraya gelirse bunların yırtık olduğunu görürse olay çıkabilir sana kalmış.

Bir de üstündeki QR koddan daha önce fatura kesildiğini duymuştum ne kadar doğru bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı