Binaya en yakın Telekom kutusu

Doğru bunlar fiber ama eve gelmez. Çünkü fttc diye tabir edilen fiber kurulumdur. Saha dolabına kadar fiber diye çevirebiliriz.

Saha dolabına kadar fiber gelir, oradan abonelere bakır kabloyla hizmet verilir.

İlk 200 metre içerisindeyseniz 90-100 Mbps rahatlıkla alırsınız.

Eve kadar olan kurulum ftth diye geçiyor. İkisi çok farklı şeyler.

Oraları biliyorum. Şu küçücük şey benim bir 50 metre daha yakınımda olsaydı 100leri görürdüm.

Doğru bunlar fiber ama eve gelmez. Çünkü fttc diye tabir edilen fiber kurulumdur. Saha dolabına kadar fiber diye çevirebiliriz.

Saha dolabına kadar fiber gelir, oradan abonelere bakır kabloyla hizmet verilir.

İlk 200 metre içerisindeyseniz 90-100 Mbps rahatlıkla alırsınız.

Eve kadar olan kurulum ftth diye geçiyor. İkisi çok farklı şeyler.

2010 gibi konulan t-7'ler böyle gözüküyordu. Hatta ilk konanları belirli kısmı gri oluyordu.

Bilemedim şimdi, haklı olabilirsiniz.

O bahsettiğiniz yerde merdiven altındaki yer yürüyen merdivenlerin şeyi olabilir.

Bu site TT'ye kabin hizmeti veriyor. Görseller mevcut, bölgenizde hangisi var ise o TT'nindir. Bizim binanın önüne TT rögar kapağı kondu. Kabinle rögar kapağı arasındaki mesafeye 2 adet de TELEFON yazan kapak konuldu. Yarın gidip Fiber internet sözleşmesi yapacağım. İnşaallah haftaya kullanmaya başlarım.

Bu site TT'ye kabin hizmeti veriyor. Görseller mevcut, bölgenizde hangisi var ise o TT'nindir. Bizim binanın önüne TT rögar kapağı kondu. Kabinle rögar kapağı arasındaki mesafeye 2 adet de telefon yazan kapak konuldu. Yarın gidip fiber internet sözleşmesi yapacağım. İnşaallah haftaya kullanmaya başlarım.

Banada yardımcı olabilir misiniz?

Geri
Yukarı