Binaya İnternet Altyapı Çektirme Ücreti

furkan184

Hectopat
Daha fazla  
Antalya'da oturuyorum. Bizim sokakta kablonet altyapısı var görünüyor ancak bizim binada yok. Başvuru yapsak ekstra ücret alma oluyor mu ve ne kadar sürüyor hazır olması?

Ben yazın yeni taşındığımız yerde internet altyapısı olmadığı için epey koşturmuştum, Türk Telekom'dan adamlar geldi binanın önünü kazdılar kablo falan çektiler, bir de en az 3-4 dairenin internet bağlatacağına dair sözlü teyit aldılar. Hiçbir ücret almadan yapıp gittiler. Herhangi bir ücret talep edileceğini sanmam. En doğru cevabı müşteri hizmetleri verir gibi geliyor gerçi, irtibata geçin.

Antalya'da oturuyorum. Bizim sokakta kablonet altyapısı var görünüyor ancak bizim binada yok. Başvuru yapsak ekstra ücret alma oluyor mu ve ne kadar sürüyor hazır olması?
Sakın sakın sakın...

Ben İstanbul da sokağımda altyapı olmasına rağmen çektiremedim. İlgilenmiyorlar.

Bulaşma derim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı