Binaya Türk Telekom fiber getirtmek için ne yapmalıyım?

Bu Türk Telekom garip bir firma tekrar arayıp, elektrikçi çağırıp kutudan kendim çektirmem gerektiğini söylediler, acaba ben mi derdimi anlatamıyorum onlar mı anlamıyor çok karışık bir durum.

@Samett61 benim içinde VDSL gayet yeterli zaten FTTH internet evime gelse bile 100 Mbps'den fazla bir bireysel paket şu an hiçbir firmada mevcut değil, benim binaya fiber çektirmek istememin en büyük sebebi o fiber kablo ile binam arasındaki bakır kablonun çok eskimiş olması bu nedenle hat değerlerimin çok kötü durumda olması ve çok fazla CRC hatası almamdan kaynaklı sürekli kopma yaşamam (Günde en az 1 defa) çünkü bina 17 yıllık ve ankastre kutusunu göstersem karman çorman her gelen TT yetkilisi kafasına göre bir şeyler yapmış.
@rootz hocam başka bildiğiniz TT'ye ulaşabileceğim adresler var mı? Adamlar bana cevap bile vermiyorlar artık. Teşekkür ederim.
Bağlı olduğum Türk Telekom müdürlüğü, fibere dönüşüm için herhangi bir projesi olmadığını tarafıma iletti yani fiber hakikaten bizim için hayalden öteye gidemez artık :( .

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı