BIOS Güncellemesi Sonrası Siyah Ekran Sorunu

ASUS CrashFree BIOS 3 nedir?
Kaç kere yardımcı araçla güncelleme yapmayın diye uyarmamıza rağmen yapıyorsunuz sonra neden oldu diye soruyorsunuz.

Hocam ben hayatımda ikinci kez bios update yapıyorum. Çok takip etmiyorum da böyle konuları, çok fazla bilgim yok o yüzden. Bu tarz uyarıları görmüş olsam, dikkate alırdım.

iyi günler bende msıh270 vardı aynı sorunu yaşadım söyle bir yöntem ile düzelttim autoexec.bat dosyası oluştur, oluşturduğun dosyaya start afudos /ibiossürümün.rom yaz ve afudos bios sürümünü bi usb bellege at daha bitmedi bir tane daha bat dosyası oluştur ama bunun adı AMIBOOT.bat olsun içine start autoexec.bat yaz bu oluşturdun autoexec.bat ve amıboot.bat dosyasını ve bios sürümünü bi usb flashbellege Ps2 portuna tak usbyi arkada kavyenin yanına sistemi aç ve CTRL+HOME tuşlarına ben böyle halletmiştim dene belki hallolur.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı