BIOS'da yazan MB series nedir?

ExpertPlayer

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GYGA(ACPI)64-bit Tabanlı Bilgisayar | Görüntü bağdaştırıcısı GTX 1050 ve İntel(R) HD Graphics 630 | MİB İntel Çekirdek 7300HQ 2.50| Klavye Rampage HYDRA R6 | Fare Asus ROG Gladius II Origin | Kulaklık James Donkey 711 Siyah 7.1 | Monitör LS24AG32X 165HZ 1MS SAMSUNG
Meslek
Üniversite Öğrencisi
RAM
KİNGSTON 8 ADATA 8 GB RAM
SSD veya HDD modeli
Western Digital 1TB SATA Hard Drive | ADATA 240 GB
Ekran kartı
NVIDIA GeForge GTX 1050
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i5-7300HQ CPU @ 2.50GHz
Monster Abra A5 v12.1 kullanıcısıyım. Yakın zamanda bilgisayarımı satacağım ve satış sözleşmesi yapmam gerekiyor. Sözleşmeye seri numarası yazmak istiyorum ayrıca MAC adresini de yazacağım MAC adresini buldum ancak seri numarasını bulamadım ekteki çözümü uygulamama rağmen şu çıktıyı almaktayım oda yine ekte bu konuda çözümü olan var mı bu arada sistem aygıtlarını yazarken CPU Z de de gözükmüyordu sadece şu yazıyordu N85_N87HJHJ1hk1 bu seri numarası mı oluyor onu da anlayamadım o yüzden konuyu bu şekilde açtım bu yazan N85 ile başlayan şeyin aynısı BIOS'da da var ama internettekilerle karşılaştırdığım zaman hiç seri numarasına benzemiyor bende anlayamadım konuyu bu şekilde açtım.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    16,6 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:
Ona çok dikkatli baktım hocam o kesinlikle yazmıyor.

Monster Abra A5 v12.1 kullanıcısıyım. Yakın zamanda bilgisayarımı satacağım ve satış sözleşmesi yapmam gerekiyor. Sözleşmeye seri numarası yazmak istiyorum ayrıca MAC adresini de yazacağım MAC adresini buldum ancak seri numarasını bulamadım ekteki çözümü uygulamama rağmen şu çıktıyı almaktayım oda yine ekte bu konuda çözümü olan var mı bu arada sistem aygıtlarını yazarken CPU Z de de gözükmüyordu sadece şu yazıyordu N85_N87HJHJ1hk1 bu seri numarası mı oluyor onu da anlayamadım o yüzden konuyu bu şekilde açtım bu yazan N85 ile başlayan şeyin aynısı BIOS'da da var ama internettekilerle karşılaştırdığım zaman hiç seri numarasına benzemiyor bende anlayamadım konuyu bu şekilde açtım.

Dost cihaz seri no batarya tarafında ya da alt kısımda bir yerde olmalı ve etiket üstünde yazmalı. O gösterdiğin model no.

Dost cihaz seri no batarya tarafında ya da alt kısımda bir yerde olmalı ve etiket üstünde yazmalı. O gösterdiğin model no.

Etiket üstündeki silinmiş adamlar hiç düşünmemiş silinmesi ihtimalini.

Yeni konular

Geri
Yukarı