Biostar Anakart Nasıldır?

Dostum ben sana link attım görmüyor musun? Hazır olarak satışı mevcut zaten oradan bile satın alabilirsin. Montaj ve diğer şeylerle uğraşmana da gerek kalmaz. R7 250 ekran kartını da kullanırsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu video yardımcı olacaktır. Ama sonuçlar birebir doğru çıkacak diye bir durum söz konusu değildir.

Hahaha bilmeden yorum yapmak mı?! Gece gece güldürdün ya beni helal olsun. Bende G4600 vardı ve o kadar çok anakartlar araştırdım ki... Neyse sizin gibi insanlarla seviyemi düşüremeyiceğim.
Abi benim monitör 1080p bu çözünürlükte bütün ayarlar low da oynıyabilirmiyim.Ekran kartını da gt 1030 düşünüyorum ilerde takıcam onu da.
GT 1030 İşlemci konusundan pek bir fikrim yok ama, kullandığımdan biliyorum eski ekran kartım GT 1030 du ve işlemcim i7 7700'idi, o oyun işlemciye bakan bir oyun o yüzden diyorum. 60-70 FPS veriyor 1080p çözünürlükte.

Hahaha bilmeden yorum yapmak mı?! Gece gece güldürdün ya beni helal olsun. Bende G4600 vardı ve o kadar çok anakartlar araştırdım ki... Neyse sizin gibi insanlarla seviyemi düşüremeyiceğim.

GT 1030 İşlemci konusundan pek bir fikrim yok ama, kullandığımdan biliyorum eski ekran kartım GT 1030 du ve işlemcim i7 7700'idi, o oyun işlemciye bakan bir oyun o yüzden diyorum. 60-70 FPS veriyor 1080p çözünürlükte.
Hadi ya haksız çıkınca seviye durumuna mı dönüştü iş? Senin seviyen ne ki zaten düşesin? Düşmüşsün düşeceğin kadar yetmezmiş gibi zeytinyağı gibi bir de üste çıkmaya çalışıyorsun.

Son düzenleme:
Abi attığın linkteki biostar anakartla pentium G4560 işlemcisini alıcam.Geriye kalıcak RAM öğrenci olduğum için bütçe yok onu da biriktirip alıcam.Abi son kez soruyorum attığın link güvenilir dimi sorun çıkmaz satıcı falan ürünler de.

Sanmıyorum n11.com zaten güvenilir bir site. Diğer yandan satıcıya bakarsak 2230 kişinin güzel yorumuna sahip. Sorun çıkma ihtimali %0 denebilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı