Biostar Anakart Nasıldır?

Haksız mıyım?! Espiri yapmaya çalışıyorsunuz galiba :esne:. Altta olduğunuz halde bir laf sokma çabalarına giriyorsunuz, sizi kahle almadığım halde alıntı yapıp muhattap olma çabaları yazık cidden...

Haksız mıyım?! Espiri yapmaya çalışıyorsunuz galiba :esne:. Altta olduğunuz halde bir laf sokma çabalarına giriyorsunuz, sizi kahle almadığım halde alıntı yapıp muhattap olma çabaları yazık cidden...
Kardeşim sen sus ben haksızım okey? :) Burada konuyu kirletmekten başka birşey yapmıyosun. Kahle almana gerek yok zaten, ben bildiklerimi paylaşıyorum. Görüp anlaması gereken kişiler anlasa yeterli. Laf sokma gibi bir çaba içinde de değilim. Zira sen öyle anladıysan öyle devam et. Hadi iyi geceler sana.

Boş yere tartışmışsınız. Teknobiyotik'in bir sisteminde görmüştüm Biostar anakart. Hatta Sinerji bilgisayar bile G4560 ile kit olarak satıyor. Çalışır kardeşim. Ama aldığın yere BIOS güncel mi diye sor yoksa servis kapılarında kamp kurarsın.

Boş yere tartışmışsınız. Teknobiyotik'in bir sisteminde görmüştüm Biostar anakart. Hatta Sinerji bilgisayar bile G4560 ile kit olarak satıyor. Çalışır kardeşim. Ama aldığın yere BIOS güncel mi diye sor yoksa servis kapılarında kamp kurarsın.
Ah kardeşim iki saattir anlatmaya çalıştığım bu işte. Uyumlu dediğim halde haksız buluyorlar.

Sağolun ama RAM için de para biriktirmem lazım malum öğrenciyiz ben önemli olan anakartla işlemciyi aradan çıkartmak istedim.RAM olarak soğutmasız RAM kullanıcam bir sorun olmaz dimi.Yani donanım arşivi videosun da kullanmıştı ondan sordum.

Sağolun ama RAM için de para biriktirmem lazım malum öğrenciyiz ben önemli olan anakartla işlemciyi aradan çıkartmak istedim.RAM olarak soğutmasız RAM kullanıcam bir sorun olmaz dimi.Yani donanım arşivi videosun da kullanmıştı ondan sordum.

Kullanılır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı