BIOS'u güncelledikten sonra hep BIOS açılıyor

Dreads

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, bu akşam USB belleğimle BIOS'u güncelledim ardından her şey normal ilerledi ve sistem kendini boot etti ardından BIOS ekranı açıldı, anakartım MSI B450M M.2 V2 model. Çoğu şeyi denedim fakat çözüme ulaşamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fix boot order altında boot option 1'e Kioxia ayarlayabiliyor musunuz?

Diskin ismi yazmıyor, ve hepsini tek tek denedim hepsi BIOS'a atıyor. Ayrıca bir detay fark ettim anakartta boot ışığı yanıyor bu sırada.

Dosya Ekleri

• 20230530_173810.jpg
    20230530_173810.jpg
    83,5 KB · Görüntüleme: 9
Hocam Windows yüklü USB belleğiniz varsa bu rehberi deneyin.

Hocam Windows yüklü USB belleğiniz varsa bu rehberi deneyin.

Vardı fakat BIOS güncellemesi yapacakken biçimlendirmiştim, gidip yüklettireceğim. Ayrıca bunları yaptıktan sonra BIOS'u tekrar güncellemesi miyim?

Vardı fakat BIOS güncellemesi yapacakken biçimlendirmiştim, gidip yüklettireceğim. Ayrıca bunları yaptıktan sonra BIOS'u tekrar güncellemesi miyim?
Hayır hocam gerek yok. Bence Windows'un Bootloader bölümü hasar görmüş ya da kayıp. O yüzden menüde görünmüyor. Onarma belki işe yarayabilir. Yaramazsa format atmalısınız.

Hayır hocam gerek yok. Bence Windows'un Bootloader bölümü hasar görmüş ya da kayıp. O yüzden menüde görünmüyor. Onarma belki işe yarayabilir. Yaramazsa format atmalısınız.

Tamamdır deneyeceğim ve daha da BIOS güncellemeyeceğim :D hep kendim evde güncellerdim ilk kez böyle bir şey geldi
Başıma, gerçekten değişik bir durum. Attığınız rehberi denedikten sonra durum hakkında bilgilendirme yapacağım şu anda bilgisayarcı arıyorum :D

Tamamdır deneyeceğim ve daha da BIOS güncellemeyeceğim :D hep kendim evde güncellerdim ilk kez böyle bir şey geldi
Başıma, gerçekten değişik bir durum. Attığınız rehberi denedikten sonra durum hakkında bilgilendirme yapacağım şu anda bilgisayarcı arıyorum :D
İnternet kafe'de de yaparlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı