BIOS'u güncelledikten sonra RX 570 sistem açılmıyor

Quetzral

Femtopat
Daha fazla  
RAM
2x8 GB 1600 Mhz
SSD veya HDD modeli
Samsung 870 qvo
Ekran kartı
Sapphire RX 570 nitro+ 4gb
Anakart
Asus m5a97 le r2.0
İşlemci
AMD FX 8350 six core
Dün gece RAM'lerimin bir tanesini gormemesinden kaynaklı var olan 2701 surumlu BIOS'tan 2601 surumlu eski BIOS'a geçip denemek istedim, istemez olaydım. Flash'a BIOS dosyasını atıp EZ Flash 2 ile okuttum başarı ile okudu guncelleme başarılı dedi ama sonra kapatıp açılınca siyah ekranda kaldı. 5 dakika bekledim oturup açılmadı bende bilgisayarı kapatıp tekrar açayım. Dedim çünkü bazen bilgisayar siyah ekranda kalabiliyordu o andan itibaren bir daha görüntü alamadım fanlar çalışıyor kulaklığa vs. elektrik gidiyor Power tuşuna basılı tutunca kapanıyor falan BIOS resetleme rehberlerinden bir şeyler yapmaya çalıştım ama nafile, görüntü yok. Zaten durumumuz kötü servise de veremem eski anakart

Siz, önce farklı ekran kartı bulup denemeye çalışın.

Peki eski bir ekran kartım vardı arkadaşıma vermiştim kullanmiyordu zaten onu bulmaya çalışırım ASUS AMD R9 270'di sanırım.

Bugün fırsatım oldu ekran kartını aldım arkadaşımdan ama yine bir görüntü yok maalesef.

Bugün fırsatım oldu ekran kartını aldım arkadaşımdan ama yine bir görüntü yok maalesef.

Pardon yanlışlıkla fazla göndermişim dediğim gibi başka ekran karti koydum yine görüntü alamadım.

Son düzenleme:
Söyledim ya R9 270 ASUS Direct CPU 2 tarzı bir şeydi.

Konu aynı ama bilgisayarciya verdim bir şey yapamadim dedi ugrasmamis gibi bende kendim eski RAM'lerimi deneyeyim derken vir tanesini taktım eski RAM'lerin ve açıldı bilgisayar açıldı BIOS'u gördüm Windows'u gördüm ama diğer RAM'leri deneyeyim dedim sonra yine acilmamaya başladı şu an aynı RAM'i deniyorum yine açılmıyor BIOS reset mi atsam tekrar ne önerirsiniz?

Yardım edebilecek var mı?
Söyledim ya R9 270 ASUS Direct CPU 2 tarzı bir şeydi.

Konu aynı ama bilgisayarciya verdim bir şey yapamadim dedi ugrasmamis gibi bende kendim eski RAM'lerimi deneyeyim derken vir tanesini taktım eski RAM'lerin ve açıldı bilgisayar açıldı BIOS'u gördüm Windows'u gördüm ama diğer RAM'leri deneyeyim dedim sonra yine acilmamaya başladı şu an aynı RAM'i deniyorum yine açılmıyor BIOS reset mi atsam tekrar ne önerirsiniz?

Durum hala aynı ve bilgisayar açılmıyor ayrıyeten ekran kartının fanları dönmüyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı