Çözüldü BIOS'u güncellerken "Update is not completed" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Unixd

Kilopat
Anakart BIOS güncellerken BIOS çöktü. Nasıl kurtarabilirim? CMOS sıfırladım BIOS pili vs çıkardım da etki etmiyor sıfırdan yazmak gerekiyormuş BIOS'u.
Anakart MSI H61M-P21(b3)

86D2BECA-704A-47DF-9E19-38D317BCF32C.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Peki hocam ama markasına falan yaptırın. Ona o kadar para verilmez çünkü.

@Unixd hocam bir de NTFS yapıp deneyin. Olmazsa bir dosya daha atacağım. Yine olmazsa tamire götürebilirsiniz ama isterseniz yine de uğraşırız.

Hocam bugün hallettirdim BIOS çipini söktüler, yeni sürüm BIOS attılar. Tekrar aynı hata geldi. Tekrar söktüler bir daha attılar bu sefer tuttu yazılım. Şu an 19.1 sürümü ve 3. nesil ile kullanıyorum. 150TL karşılığında yaptırdım. Çoğu bilgisayarcı 300-400 diyordu.
Hocam USB Flashı tekrar takıp sisteme restart atın.

Hocam USB'den güncellemiyordum anfuwinden güncellemiştim. Eğer flasha BIOS kurup düzeliyorsa öyle yapayım.

Yardımcı olacak yok mu?
Pardon hocam bildirim geç geldi. Aynı dosyayı kurup devam ettirin. Büyük ihtimal çalışır.

Hocam eeproom aleti alsam onunla atsam BIOS'u kurtarabilir miyim BIOS çökmüş çünkü birkaç tane bilgisayarcıya sordum yüksek fiyat istediler.
Hocam dediğimi deneyin ilk. Bazı bilgisayarcılar fiyatı yükseltiyor boşa. Sorun olmayınca da yükseltiyorlar.

Exe yi boot etmiyor hocam flash. Zaten exe ile güncellediğim için bu halde.
He anladım. Bir dakika hocam deniyorum.

@Unixd hocam B2MB uygulaması direkt mi yazıyor BIOS üzerine yoksa dosya mı çıkarıyor?

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı