Bir başka kötü optimizasyon daha: Star Wars Jedi Survivor

Ertelenmese kim bilir ne olurdu. Firmaların genelinde bir sıkıntı var cidden. Hayır abi optimizasyonu madem yapamıyorsun çık adam gibi açıkla ertele oyunu sonra acele acele patch getiriyorlar bekletiyorlar insanları hevesleri kursağında kalıyor.

Şahsen dostum sıkı bir star wars hayranı olmasam bile ve param dahi olsa buna 1300 TL vereceğime gider KOTOR 1 ve 2'yi tekrar bitiririm daha iyi açıkçası.

Teknobiyotiğin Rewards kod göndermesini bekliyorum en kısa zamanda oyunu 4070 Ti ile test edip forumda paylaşım yapacağım.

Hocam merhaba ben 8 Nisan'da 7700X işlemci satın aldım, sence ulaşırsam ben de kod alabilir miyim?

Vallahi kotor remake duyurdular o kadar Spider-Man 2 gibi piyasada yok hala bir iki geliştirme aşaması açıklasalar bari.

O iptal olmadı mı ya? Süresiz ertelendi diye hatırlıyorum.

O iptal olmadı mı ya? Süresiz ertelendi diye hatırlıyorum.

İptal değilse farklı firmalara gitti birkaç kere. Oyun 3 yıldır geliştiriliyormuş zaten Sony gelmeyecek bir oyunu duyurmazdı. Aspyr işin içinden çıkamadı. Keşke daha büyük bir firma alsaydı.

1682680369272.png

Kaynak

RTX 2060 iyice acıların çocuğu oldu. 3 sene önce RT açtığında kendi VRAM'ine takılıyordu şimdi RT kapalı olsa da kendi VRAM'ine takılıyor. Bu kart nasıl bu kadar çok sattı anlamıyorum.
Kart ilk çıktığında kimse RT ve DLSS'i bilmiyor çok üst seviye sanıyordu. NVIDIA'da reklamını yaptıkça yaptı. Millette sırf RT açabiliyor diye aldı o kartı.

Yeni konular

Geri
Yukarı