Bir başka kötü optimizasyon daha: Star Wars Jedi Survivor

Kart ilk çıktığında kimse RT ve DLSS'i bilmiyor çok üst seviye sanıyordu. NVIDIA'da reklamını yaptıkça yaptı. Millette sırf RT açabiliyor diye aldı o kartı.

Oyunların optimizasyonları kötü olsa da testlerini izliyorum bu denli kendisini kısıtlayabilen kart görmedim. Kendi VRAM'ini aşamıyor, optimizasyon sorununu görebilsin.

Doların 7 TL olduğu vakitler 3000 TL'ye falan satılıyordu, ki aşırı pahalıydı potansiyeline göre.

Oyunların optimizasyonları kötü olsa da testlerini izliyorum bu denli kendisini kısıtlayabilen kart görmedim. Kendi VRAM'ini aşamıyor, optimizasyon sorununu görebilsin.

Doların 7 TL olduğu vakitler 3000 TL'ye falan satılıyordu, ki aşırı pahalıydı potansiyeline göre.
Şimdi baktım da gerçekten 6001 MB VRAM kullanımı bile olmuyor kartta.

Fiyat meselesi hakkinda en azından o dönem için bilgim yok hocam. O zamanlar PS4 kullanıcısıydım.

Fiyat meselesi hakkinda en azından o dönem için bilgim yok hocam. O zamanlar PS4 kullanıcısıydım.

O zamanlar giriş seviyesi için altın fakat üzeri için sıkıntılı dönemlerdi. RTX 2000 aşırı pahalıydı gücüne göre, RX 5000 serisinin Navi 10'ları hata üzerine hata veriyordu. Alt tarafta 1650 Super, 5500 XT ve 1660 Super'ler çok iyi alım fırsatı sunuyordu.

Sonraki seride ise bu değişti. Giriş seviyesine 6500 XT ve RTX 3050 gibi yamuklar gelirken orta seviyedeki kartlar f/p olarak muhteşemdi.

Teknobiyotik'ten aldıysan müşteri hizmetlerini ara durumu belirt ben 17 Mart'ta aldım bugün aradım gönderebileceklerini söylediler.

Amazon üzerinden Teknobiyotik mağazasından aldım evet. Amazon'dan mesaj attım bakalım umarım yardımcı olurlar. Teşekkür ederim.

:( Zaten oynayamayacağız ama bari alanlar rahat oynayabilseydi keşke.
1682705876966.png

Yeni konular

Geri
Yukarı