Bir bilgisayara 5000 TL’den fazla vermek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Belirtmem gerekirse Metro Exodus, Witcher 3 başta gelir. 75hz 1080p monitör kullanıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda 70 FPS civarı alıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda 70 FPS civarı alıyor.

İşlemcim eski 1600 yeni olan değil. 70-75 problem değil ama 60 artık kötü geliyor gözüme.

İşlemcim eski 1600 yeni olan değil. 70-75 problem değil ama 60 artık kötü geliyor gözüme.

60 FPS kötü mü geliyor? 30 FPS almak akıcılık için yetiyor, 60 FPS neyinize yetmiyor hocam?

60 FPS kötü mü geliyor? 30 FPS almak akıcılık için yetiyor, 60 FPS neyinize yetmiyor hocam?

Hocam konsol oyuncusu değilim 30 fps ile değil oynamak monitöre bile bakamıyorum ben. 60 eski monitörde iyidi fakat 75hz geçince oda artık demode oldu. Hastalık sanırım bu psikolojik olarak akışkan göstermiyor..

Hocam konsol oyuncusu değilim 30 fps ile değil oynamak monitöre bile bakamıyorum ben. 60 eski monitörde iyidi fakat 75hz geçince oda artık demode oldu. Hastalık sanırım bu psikolojik olarak akışkan göstermiyor..

GTA San Andreas'i 25 FPS ile oynadım ve gayet akıcı gözüktü. 25 FPS oynamamın sebebi FPS sınırını açmamışım, 25 FPS ile gayet akıcı gelmişti bana.

GTA San Andreas'i 25 FPS ile oynadım ve gayet akıcı gözüktü. 25 FPS oynamamın sebebi FPS sınırını açmamışım, 25 FPS ile gayet akıcı gelmişti bana.

Ne zaman hocam? patchlenmişti sanki bir ara steam'de. Şimdi siz böyle diyince hocam siz her şeyi akıcı görüyorsunuz. 😂 sorun sizde.

Ne zaman hocam? patchlenmişti sanki bir ara steam'de. Şimdi siz böyle diyince hocam siz her şeyi akıcı görüyorsunuz. 😂 sorun sizde.

Hocam bayağı oldu oynayalı. Ben hata var diye açmamazlık yapmadım, FPS limiti olduğunu bilmiyordum, ama gayet akıcıydı.

30 FPS ile 60 FPS arasında akıcılıkta DAAAAAAAĞLAR kadar fark var hocam. Bilimsel bir gerçek bu. 60 ile 144 arasında yine büyük bir fark var, fakat 144'den sonra aynı seviyede büyük farklar göremiyorsunuz. Tabi bu FPS değerlerinde farkı gözle görebilmek için yüksek Hz bir monitör gerekli.

Arkadaşlar hatırlatırım STANDARTLAR diye bir şey var, kimisine low ayarlarda 30 fps tatmin edici gelir kimisi Ultrada 60 FPS olmadan rahat etmez, mesela ben RX 580 ile RDR2 oynarken tatmin olmam.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı