Bir daha gelecek miyiz?

Elementor

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Mardin
Sadece bir düşünce..

Şimdi benim bilinç kodlarım 1-2-3 olarak geçiyor.. Bu kodlarım zamanla gelişebilir veya geriye dönebilir..

İhtimaller çok yüksek ve sonsuz.. Öldük, 1-2-3 kodlarımız, bilincimiz evrene dağıldı..

Uykuyu düşünelim, rüyasız geçen bir uyku.. Uyandığımızda geçen süreyi hissetmeyeceksiniz.. Uykunuz ağrısız, hafif geçecek..

Uyandıktan sonra ise kodlarınız tekrar bir araya gelmiş olacak.. Yan 1-2-3 olarak geçen kodlarınız tekrar birleşecek..

Çünkü evrende ihtimaller sonsuz.. Bir kere birleşebilen kod, yine birleşecektir. O yüzden kesin bir yok oluş yok gibi.

1-2-3 kodlarınız tekrar birleşim gösterdi ve yaşam döngünüz devam ediyor..

Belki yaşam döngünüz sürecince kodlarınız gelişecek ve üstün bir türe dönüşeceksiniz.. Belki güçlenen 1-2-3 kodlarınız, bir zaman gelecek bir güneşe tekamül edecek..

Belki de hiç sanmadığınız kadar yaşamanız olmuştur..

Bu işin matematiksel kısmı..

İlahi kavramda ise reenkarnasyon ve karma mevcut..

Özetle karma ve reenkarnasyon nedir..

Karma bir kişinin, bir enerjinin evren üzerinde gerçekleştirdiği olayların, ona mıknatıs gibi tekrar dönmesidir..

Çekim yasasıdır. Bu yasa illa ki içinde bulunduğunuz bedende hissedilecek diye bir şey yok..

Kötülük yaptınız, bir zaman gelecek ki aynısını hissedeceksiniz.. Gelişeceksiniz..

Reenkarnasyon nedir? Reenkarnasyon yaşayan enerjilerin, canlıların dünya'ya tekrar gelmesidir..

Karma ve reenkarnasyon birleşince, kişi yaşamının hak kısmında kaldığı yerden devam eder..

İnsan olarak geldi, uzaylı olarak devam etmeyi hak etti..

Siz ölünce evrim, adaptasyon, mutasyon dünya içinde devam eder. Lakin tekamülünüz farklıdır. Belki evrensel enerjik farkındalığınız bir sonraki yaşamınızı bir üstün canlı kılıfına sokabilir..

Siz öldükten sonra, yaşam döngünüz askıya alınır.. Döngüler ve matematik o kadar sonsuzdur ki, size ait olan bir yaşam döngüsünde devam edebilmeniz kaçınılmazdır..

Sevgiler.. ♥

Öldükten sonra kalıntılarım gelecekteki insanların yapısında bulunabilir, bu benim yeniden dünyaya geldiğim anlamına gelmez. Beni ben yapan aklım ile ortaya koyduğum kişiliğimdir, yoksa insan hayatındaki değersiz birisi olurdum. Yani bedenime kişilik kazandıran zihnimdir. Ruh kısmına hiç girmeye gerek yok, varlığını gerektirecek bir durum göremiyorum.

Ha şöyle düşünürsek bir ihtimal ucundan tutulabilir, daktilo başında sonsuza kadar tuşlara basan maymun fikrinden yola çıkarak. Madde kaybolmadığı sürece her anın kendini tekrarlama ihtimali vardır. Ki zibilyon yıl sonra aynı evren bir araya gelse ve @UluErdem25 yeniden bu yazıyı yazıyor olsa, o zaman o kişi ben olabilirim.

Sadece bir düşünce..

Şimdi benim bilinç kodlarım 1-2-3 olarak geçiyor.. Bu kodlarım zamanla gelişebilir veya geriye dönebilir..

İhtimaller çok yüksek ve sonsuz.. Öldük, 1-2-3 kodlarımız, bilincimiz evrene dağıldı..

Uykuyu düşünelim, rüyasız geçen bir uyku.. Uyandığımızda geçen süreyi hissetmeyeceksiniz.. Uykunuz ağrısız, hafif geçecek..

Uyandıktan sonra ise kodlarınız tekrar bir araya gelmiş olacak.. Yan 1-2-3 olarak geçen kodlarınız tekrar birleşecek..

Çünkü evrende ihtimaller sonsuz.. Bir kere birleşebilen kod, yine birleşecektir. O yüzden kesin bir yok oluş yok gibi.

1-2-3 kodlarınız tekrar birleşim gösterdi ve yaşam döngünüz devam ediyor..

Belki yaşam döngünüz sürecince kodlarınız gelişecek ve üstün bir türe dönüşeceksiniz.. Belki güçlenen 1-2-3 kodlarınız, bir zaman gelecek bir güneşe tekamül edecek..

Belki de hiç sanmadığınız kadar yaşamanız olmuştur..

Bu işin matematiksel kısmı..

İlahi kavramda ise reenkarnasyon ve karma mevcut..

Özetle karma ve reenkarnasyon nedir..

Karma bir kişinin, bir enerjinin evren üzerinde gerçekleştirdiği olayların, ona mıknatıs gibi tekrar dönmesidir..

Çekim yasasıdır. Bu yasa illa ki içinde bulunduğunuz bedende hissedilecek diye bir şey yok..

Kötülük yaptınız, bir zaman gelecek ki aynısını hissedeceksiniz.. Gelişeceksiniz..

Reenkarnasyon nedir? Reenkarnasyon yaşayan enerjilerin, canlıların dünya'ya tekrar gelmesidir..

Karma ve reenkarnasyon birleşince, kişi yaşamının hak kısmında kaldığı yerden devam eder..

İnsan olarak geldi, uzaylı olarak devam etmeyi hak etti..

Siz ölünce evrim, adaptasyon, mutasyon dünya içinde devam eder. Lakin tekamülünüz farklıdır. Belki evrensel enerjik farkındalığınız bir sonraki yaşamınızı bir üstün canlı kılıfına sokabilir..

Siz öldükten sonra, yaşam döngünüz askıya alınır.. Döngüler ve matematik o kadar sonsuzdur ki, size ait olan bir yaşam döngüsünde devam edebilmeniz kaçınılmazdır..

Sevgiler.. ♥
Bir daha gelecek miyiz? Aslında paradoks bir soru. Çünkü; Dediğin gibi belki de hiç sanmadığımız kadar yaşamımız olmuştur. fakat, bunu bilemedikten sonra bir önemi kalmıyor ki, bir değeri de, bir gerçekliği de. Tekrar doğmuş olsak bile bunu hatırlayamıyorsak, biz o kişi değilizdir. Kişiliğimize, Bütünlüğümüze değer katan şey hatıralarımızdır.

Sadece bir düşünce.

Şimdi benim bilinç kodlarım 1-2-3 olarak geçiyor. Bu kodlarım zamanla gelişebilir veya geriye dönebilir.

İhtimaller çok yüksek ve sonsuz. Öldük, 1-2-3 kodlarımız, bilincimiz evrene dağıldı.

Uykuyu düşünelim, rüyasız geçen bir uyku. Uyandığımızda geçen süreyi hissetmeyeceksiniz. Uykunuz ağrısız, hafif geçecek.

Uyandıktan sonra ise kodlarınız tekrar bir araya gelmiş olacak. Yan 1-2-3 olarak geçen kodlarınız tekrar birleşecek.

Çünkü evrende ihtimaller sonsuz. Bir kere birleşebilen kod, yine birleşecektir. O yüzden kesin bir yok oluş yok gibi.

1-2-3 kodlarınız tekrar birleşim gösterdi ve yaşam döngünüz devam ediyor.

Belki yaşam döngünüz sürecince kodlarınız gelişecek ve üstün bir türe dönüşeceksiniz. Belki güçlenen 1-2-3 kodlarınız, bir zaman gelecek bir güneşe tekamül edecek.

Belki de hiç sanmadığınız kadar yaşamanız olmuştur.

Bu işin matematiksel kısmı.

İlahi kavramda ise reenkarnasyon ve Karma mevcut.

Özetle Karma ve reenkarnasyon nedir?

Karma bir kişinin, bir enerjinin evren üzerinde gerçekleştirdiği olayların, ona mıknatıs gibi tekrar dönmesidir.

Çekim yasasıdır. Bu yasa illaki içinde bulunduğunuz bedende hissedilecek diye bir şey yok.

Kötülük yaptınız, bir zaman gelecek ki aynısını hissedeceksiniz. Gelişeceksiniz.

Reenkarnasyon nedir? Reenkarnasyon yaşayan enerjilerin, canlıların dünya'ya tekrar gelmesidir.

Karma ve reenkarnasyon birleşince, kişi yaşamının hak kısmında kaldığı yerden devam eder.

İnsan olarak geldi, uzaylı olarak devam etmeyi hak etti.

Siz ölünce evrim, adaptasyon, mutasyon dünya içinde devam eder. Lakin tekamülünüz farklıdır. Belki evrensel enerjik farkındalığınız bir sonraki yaşamınızı bir üstün canlı kılıfına sokabilir.

Siz öldükten sonra, yaşam döngünüz askıya alınır. Döngüler ve matematik o kadar sonsuzdur ki, size ait olan bir yaşam döngüsünde devam edebilmeniz kaçınılmazdır.

Sevgiler. ♥

Hocam sizde de ne hayal gücü var be.

Bu hipotez doğru ise bizler yeniden dünyaya gelen eski versiyonlarımızın haliyiz. Peki bu geride bıraktığımız halimizi ne kadar ilgilendirdi dersin? Yani onu hatırlıyor muyuz, hissediyor muyuz? Peki o bizi hatırlayıp hissediyor mu? Kişiyi kişi yapan anıları ve bilincidir. Bizler daha önce var olmadık, daha sonrada var olmayacağız. Bunu nereden bildiğimiz ise çok açık. Aramızda doğumdan önce ne olduğunu hatırlayan var mı? Doğmadan önce ne ise öldükten sonrada o olacak. Bir ihtimal dediğin doğru olsa bile, senin yeni versiyonun, ben senin için ne ifade ediyorsam o da senin için aynı şeyi ifade ediyor olacak. O yüzden YOLO ona göre yaşa.

Geri
Yukarı