Bir Endüstri Mühendisi Olarak Ekstra Kendime Ne Gibi Şeyler Katabilirim?

Merhaba abi, forumu çok bilmiyorum güncel konunuzu bulamadim o yüzden buraya yazıyorum. Şu an ne yapıyorsunuz? Ben bu sene YKS gireceğim sizce endüstri mühendisliği mi daha iyi bilgisayar mühendisliği mi? Elbet kişinin hedefine göre değişir fakat endüstri okumuşsunuz belki pişman oldunuz fikrinizi almak istiyorum.
Bilgisayar şuan çok daha iyi kazandırıyor. Yaşıtım arkadaşlarımdan iki katım kazananlar var. Ama bilgisayarı, yazılımı sevmek, sürekli güncel kalabilmek adına hiç durmadan o işlerle uğraşmak gerekiyor. Ben o kadar masa başı ve asosyal bir şekilde sadece pc ile haşır neşir olmayı çok seven bir insan değilim dolayısıyla pişman değilim ama arada bi kazandıkları maaşı duyunca imrenmiyor da değilim. PC işlerini seviyor ve hayatım boyunca sıkılmadan pc başı çalışır, yazılımları güncel takip ederim, sıkılmam diyorsun bilgisayar yaz

Bilgisayar şuan çok daha iyi kazandırıyor. Yaşıtım arkadaşlarımdan iki katım kazananlar var. Ama bilgisayarı, yazılımı sevmek, sürekli güncel kalabilmek adına hiç durmadan o işlerle uğraşmak gerekiyor. Ben o kadar masa başı ve asosyal bir şekilde sadece pc ile haşır neşir olmayı çok seven bir insan değilim dolayısıyla pişman değilim ama arada bi kazandıkları maaşı duyunca imrenmiyor da değilim. PC işlerini seviyor ve hayatım boyunca sıkılmadan pc başı çalışır, yazılımları güncel takip ederim, sıkılmam diyorsun bilgisayar yaz
Anladım sağ olun. Siz şuanda ne iş yapıyorsunuz

Endüstri mühendisliği öğrencisi 3.sınıf öğrencisiyim, kesinlikle İngilizce öğrenmeni tavsiye ediyorum. Şahsen bende İngilizce yok eksikliğini hissediyorum.

Geri
Yukarı