Bir forumda aradığınız özellikler nedir?

• Konuyu başlatan Baznx
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 485

Baznx

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ5 10100f
Rx 6500 XT Sapphire
12 Gb Ram
500 Gb Wd Black Harddisk
480 Gb Mld Ssd
en başından söylemek istiyorum reklam vb amaçlar ile değil meraktan soruyorum.

merhaba forum açtım konusu web site scriptlerinde yardım etmek bilişim alanlarında yardımcı olabilmek böyle bir foruma üye oldunuz neleri görmek isterdiniz? Mesela ben chat olmasını çok isterdim ve ekledim siz neler isterdiniz? İyi Technopat'ler dilerim.

Son düzenleme:
en başından söylemek istiyorum reklam vb amaçlar ile değil meraktan soruyorum.

merhaba forum açtım konusu web site scriptlerinde yardım etmek bilişim alanlarında yardımcı olabilmek böyle bir foruma üye oldunuz neleri görmek isterdiniz? Mesela ben chat olmasını çok isterdim ve ekledim siz neler isterdiniz? İyi Technopat'ler dilerim.

Sanalcı abim seni burada görmek şaşırttı kolay gelsin :) ig/@yusufxr

Mesela bu konunun koyu temada okunmayacağını düşünecek üyeler ararım.

2023-01-29_22-42.png

Ciddi bir tavsiye arıyorsan forum açmakla uğraşma. Eğer popüler ya da ilgi alanında içerik yapan alternatiflerinden farklı, kaliteli bir şey sunmuyorsan forumların tutma ihtimali çok düşük.

Farklı forumlarda her gün saatlerini harcayan birisi olarak bir forumda aradığım başlıca özellikleri söyleyeyim.
1)aktiflik olması.
2)kuralların çok sıkı olmaması ancak saldım çayıra mevlam kayıra kurallardanda olomaması.
3)yönetici ekibin forum üyeleri ile forumda etkileşime geçmesi.
4)iyi bir arayüz.

Mesela bu konunun koyu temada okunmayacağını düşünecek üyeler ararım.

Eki Görüntüle 1650002

Yazı rengini beyaz yapmıştım kusura bakma.

Farklı forumlarda her gün saatlerini harcayan birisi olarak bir forumda aradığım başlıca özellikleri söyleyeyim.
1)aktiflik olması.
2)kuralların çok sıkı olmaması ancak saldım çayıra mevlam kayıra kurallardanda olomaması.
4)iyi bir arayüz.

Çok teşekkür ederim fikirlerin icin listeme ekledim.

1)aktiflik olması.
4)iyi bir arayüz.

3.sünde frazy o konuda mükemmel.

Arayüzü sade olsun Technopat gibi mesela. Kod paylaşımı gelişmiş olmalı. Ama hepsinden önemlisi içeride bilgili insanların olması lazım, iletişime geçtiğim insanlarla seviyeli konuşmalar gerçekleştirebilmeyim.

Geri
Yukarı