"Bir hata ile karşılaştık" uyarısı

Xakif

Decapat
Daha fazla  
Hocamlar laptopumda bir anda oto onarım sorunu geldi YT'den baktım her şeyi denedim en son ihtimal sıfırlayayim dedim. Onda da "bir hata ile karşılaştık" dedi öyle kaldı. Şu an ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocamlar laptopumda bir anda oto onarım sorunu geldi YT'den baktım her şeyi denedim en son ihtimal sıfırlayayim dedim. Onda da "bir hata ile karşılaştık" dedi öyle kaldı. Şu an ne yapmalıyım?
Şu adımları izleyin;
1 -Arama menüsüne cmd yazıp komut istemcisini sağ tıkla yönetici olarak açın.
2 - Açılan komut penceresine sfc /scannow yazın ve taramanın bitmesini bekleyin.
3 - Tarama bittikten sonra hatalı veya bozuk bir dosya varsa windows onları otomatik olarak onaracak
4 - Sonucu aldıktan sonra eğer ingilizce bir şekilde windows bozuk dosyalar buldu ve onardı diyorsa sisteminizi yeniden başlatın ve sorun ile tekrar karşılaşmayacağınızı düşünüyorum.

Eğer işe yaramazsa USB ile temiz kurulum yapmanızı öneririm.

Yapmayı bilmiyorsanız söyleyin yardımcı olunur.

Şu adımları izleyin;
1 -Arama menüsüne cmd yazıp komut istemcisini sağ tıkla yönetici olarak açın.
2 - Açılan komut penceresine sfc /scannow yazın ve taramanın bitmesini bekleyin.
3 - Tarama bittikten sonra hatalı veya bozuk bir dosya varsa windows onları otomatik olarak onaracak
4 - Sonucu aldıktan sonra eğer ingilizce bir şekilde windows bozuk dosyalar buldu ve onardı diyorsa sisteminizi yeniden başlatın ve sorun ile tekrar karşılaşmayacağınızı düşünüyorum.

Eğer işe yaramazsa USB ile temiz kurulum yapmanızı öneririm.

Yapmayı bilmiyorsanız söyleyin yardımcı olunur.
Birisinden temiz kurulumu anlamak yardımcı olabilir

Birisinden temiz kurulumu anlamak yardımcı olabilir

Şu rehber ile kurulum yapmayı öğrenebilirsiniz. Ama videolu istersen Recep Baltaş'ın videolarına YouTube Technopat kanalından bulabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı