Bir ilişkide kullanıldığınızı nasıl anlarsınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kendi düşünceni dayatmaya çalışmak zorunda mısın? Herkesin kendine ait düşüncesi ve hisleri var. Herkes senin gibi düşünmek ve öyle hissetmek zorunda mı? İnsan insan diye bas bas bağırıyorsun ama her insanın farklı yapısı olduğunu bilmiyorsun bile. Empati diye bir şey var, 5 dakika dene bir kurmayı; sonra gel yazışalım kardeşim.
İşine bak
Borcu gercekten buyuk bir miktarsa ona gercekten bunu icten yaptiginizi gosterecek seyler dusunun. Kendinize para harcadiginizda ona da kucuk hediyeler almayi dusunebilirsiniz.

Sizin gorusunuz sizde kalsin. Insanlarin hayatina karismaktansa kendi hayatiniza bakin efendim.
Ben kendi hayatıma bakarken siz de bir Yazım Kılavuzuna bakın isterseniz. Teşekkürler :)

Ben kendi hayatıma bakarken siz de bir Yazım Kılavuzuna bakın isterseniz.
Klavyem Ingilizce oldugu icin boyle yaziyorum. Forumda Turkce karakter kisitlamasi yok fakat sizin dusuncelerinizde bir kisitlama var. Konuya yardim edecekseniz edin, etmeyecekseniz lutfen oturup cildirin.

2 gündür kendi işine geldiği için yardım ediyormuşsun. Şimdi işine gelmediği için kafana göre hakaretler ediyorsun, etme yardım kardeşim. Eksik olsun. İki iyilik edeceksin içine ettin.
İşime geldiği için değil yardımcı olmak için yardım ettim ama kimse kusura bakmasın desteklemediğim oluşumda bir ilişki kurtarmaya yardım edemem. Keşke tüm eşcinsellerin ilişkisi sizin ki gibi tez zamanda çıkmaza girse de normal insanlardan tavsiye istemeye gelseniz.

İşime geldiği için değil yardımcı olmak için yardım ettim ama kimse kusura bakmasın desteklemediğim oluşumda bir ilişki kurtarmaya yardım edemem. Keşke tüm eşcinsellerin ilişkisi sizin ki gibi tez zamanda çıkmaza girse de normal insanlardan tavsiye istemeye gelseniz.
Psikolojisi bozuk homofobik biri olarak kendini normal görmen enteresan kardeşim. Önce git fobilerinden arın, insanca davranmayı öğren, ondan sonra gel.

Klavyem Ingilizce oldugu icin boyle yaziyorum. Forumda Turkce karakter kisitlamasi yok fakat sizin dusuncelerinizde bir kisitlama var. Konuya yardim edecekseniz edin, etmeyecekseniz lutfen oturup cildirin.
Bu saçmalıklara daha fazla katlanamam zaten. 3 Kutsal dinde söylendiği üzere hepiniz geçmişteki gibi helak olucaksınız. İşte o gün pişman olacaksınız görüşlerinizden. İyi forumlar.

Bu saçmalıklara daha fazla katlanamam zaten. 3 Kutsal dinde söylendiği üzere hepiniz geçmişteki gibi helak olucaksınız. İşte o gün pişman olacaksınız görüşlerinizden. İyi forumlar.
Yalniz biz helak olursak toplum olarak helak oluyoruz. Sizde bizimle birlikte geliyorsunuz. Lutfen anlam ifade etmeyen sozcuklerinizi alip bu konuyu terk edin.

Psikolojisi bozuk homofobik biri olarak kendini normal görmen enteresan kardeşim. Önce git fobilerinden arın, insanca davranmayı öğren, ondan sonra gel.
Sizin gibileri gördükçe psikolojim daha da bozuluyor bundan emin olabilirsiniz. 15 sayfa yazı yazılmış tercihlerini 10. sayfada söylüyorsun. Yazsana başlığa ben böyle böyleyim diye. Yazamazsınız çünkü siz de korkuyorsunuz toplumdan dışlanmaktan bu yüzden önce kendi korkularınızı yenin.

Dine bu kadar dikkat eden bir insan, başka bir insanın kalbini kıramaz. Bir kalp kırmak Kabe'yi bin kere yıkmaktan daha beterdir. Çok dindarsın anlaşılan. Allah'ın yerine karar verdiğine göre. Senin yerin cennette hazırdır şimdiye kardeşim, güle güle kullan cennetini.

Yalniz biz helak olursak toplum olarak helak oluyoruz. Sizde bizimle birlikte geliyorsunuz. Lutfen anlam ifade etmeyen sozcuklerinizi alip bu konuyu terk edin.
Kendinizi bu toplumdan kabul etmenizde ayrı bir forum konusu. Bu toplum da büyük çoğunluk sizi istemiyor. Ayrıca daha önceki helak olaylarında da masum olan insanlar kurtulmuştur.
Dine bu kadar dikkat eden bir insan, başka bir insanın kalbini kıramaz. Bir kalp kırmak Kabe'yi bin kere yıkmaktan daha beterdir. Çok dindarsın anlaşılan. Allah'ın yerine karar verdiğine göre. Senin yerin cennette hazırdır şimdiye kardeşim, güle güle kullan cennetini.
Allah'ın yerine karar verdiğim yok. Sadece sizin yapmadığınız bir şey yaptım. Okudum ve ne yazık ki ortaya bu durum çıktı. Gerçekleri duymak sizi üzmesin bu arada. Siz de biliyorsunuz için de bulunduğunuz durumun ne kadar saçma olduğunu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı