Bir ilişkide kullanıldığınızı nasıl anlarsınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

13314

Kilopat
Sevgiliniz tarafından kullanılıyor musunuz, nasıl anlarsınız bunu? Var mıdır belirtileri, sinyalleri?

Kardeşim zaten bu soru kafana takıldıysa böyle bir şüphen varsa o ilişki de güven bitmiş demektir, bu da o ilişkiden hayır gelmeyeceği anlamına gelir. Aç bir Müslüm Baba akışına bırak her şeyi.
Maddi manevi sömürüldüğümü düşünüyorum. Bir örnek mesela maddi yardım yapıyorum, kendime işlemci almak istediğimde kavgalar çıkıyor. Halbuki işlemciyi de kredi kartıyla almak istiyorum. Yani onun için borca girmeyi bile göze alıyorum. Cinsellikte kendi istediğim bir şey olduğunda kavgalar çıkıyor, karşı tarafın istediği olunca herkes mutlu. Onu hiç kıskanmayıp rahat bıraktığımda herkes mutlu, kıskandığımda kavgalar çıkıyor.

Maddi manevi sömürüldüğümü düşünüyorum. Maddi yardım yapıyorum kendime işlemci almak istediğime kavgalar çıkıyor bir örnek vereyim. Halbuki işlemciyi de kredi kartıyla almak istiyorum. Yani onun için borca girmeyi bile göze alıyorum.
İşte onu diyorum ya. Eğer sana bunu hissettiriyor ise bazı şeyler ters gidiyor demektir. Eğer ilişkiye verdiğin emeğin karşılığını almadığını düşünüyorsan git nazik bir şekilde anlayışlı ifadeler ile konuş.

Madem bu duruma geldin büyük ihtimal senden küçüğümdür ama bende bu sebepten çok kötü zamanlar geçirdim, sana tavsiyem tecrübe olarak bak ve hayatına o tecrübeyi edinmiş olarak devam et.

İşte onu diyorum ya. Eğer sana bunu hissettiriyor ise bazı şeyler ters gidiyor demektir. Eğer ilişkiye verdiğin emeğin karşılığını almadığını düşünüyorsan git nazik bir şekilde anlayışlı ifadeler ile konu.
Bu arada hiç sevgilim olmadı sadece klasik kendi düşüncelerim bunlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı