Bir insan neden Atatürk'ü sevmez?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Din adamına inanan herkes koyun mu oluyor?

Sevmeyenlerin hepsi içten içe hayranlık besledikleri için ve asla öyle büyük insan olamayacaklarını bildikleri için sevmiyorlar yediremiyorlar çünkü. Ne tesadüftür ki Atatürk'ü sevmeyenlerin büyük çoğunluğu osmanlı hayranı, saraya tapan kölelerdir. Aslında sıralanacak çok madde var ama bu forumun bunun için uygun bir yer olmadığını düşünüyorum.

Din adamına inanan herkes koyun mu oluyor?
Sorgusuz sualsiz, doğru mu yanlış mı konuştuğunu düşünmeden, peşinden ölümüne gidenler için bu lafım, ordaki cümlemden bunu çıkarmanız ilginç. Elbette düzgün din adamları da var ama ülkemizdeki bir çoğu hatta dünyadaki tamamen çıkar üzerine bu iş üzerinde duruyor.

Bende anlamıyorum. Bir insan hem Atatürk'ü hem de Osmanlı'yı sevemez mi? Osmanlı'yı seven Atatürk düşmanı, Atatürk'ü seven Osmanlı düşmanı gibi bir algı var.

Keşke tek sevmeseler sevmeyip artı küfür edeni çok gördüm sevmiyorsun anladıkta sövme bari

Eğitim öğretimi kimden aldıysa onun gibi olur. Seviyorsa o da sever sevmiyorsa onu ona aşılar o da sevmez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…