Bir kişi benimle uğraşıyor

Türkiye'de işler böyle yürümüyor. Uzun ve sıkıcı (harbi uzun) bir dava süreci sonrası yüksek ihtimalle dava düşer. Bir de verilen uğraş ve masraf da cabası.
SS alıp at ama sadece hocaya değil, aynı metni sınıf, rehber hocası ve müdüre at. Sonrada al çerezini çayını olacakları izle.
Sonrasında insanlar kendilerinin başına böyle bir şey gelmesinden korktuğu için yeni bir Wp grubu açsın ve bizim elemanı almasın. Bizim eleman okul hayatı boyunca dışlansın. Süpersonik bir tavsiye.

Eğer çocukla konuşmamı istiyorsan, bana sosyal medya hesabını atabilirsin. Uzaktan arkadaşı oluyor derim, eğer tekrar yaparsan babasına, annesine bir akrabasına ulaşıp ettiği küfürleri SS olarak iletirim. Ciddiyim, seni katmadan yaparım kendi ismini vermene bile gerek yok.

Duyar kasmaya gerek yok hayata pembe gözlüklerle de bakılmaz. Kavga hayatın bir gerçeği. 3 5 kişi toplayıp ağzını burnu kıracaksınız. Abi çektireceksiniz bir daha hayatta karşınıza çıkmaz. Lafla olacak işler değil bunlar.
Siyasette bir söz vardır:
Bir sorunun çözümü eninde sonunda silahla olur.
Yani silahtan kastımız burada kuvvet. Bu işide kuvvet çözer.
Harry Potermı bu büyü yapın bare.

Duyar kasmaya gerek yok hayata pembe gözlüklerle de bakılmaz. Kavga hayatın bir gerçeği. 3 5 kişi toplayıp ağzını burnu kıracaksınız. Abi çektireceksiniz bir daha hayatta karşınıza çıkmaz. Lafla olacak işler değil bunlar.
Siyasette bir söz vardır:
Bir sorunun çözümü eninde sonunda silahla olur.
Yani silahtan kastımız burada kuvvet. Bu işide kuvvet çözer.
Harry Potermı bu büyü yapın bare.
Bir tane küfürbaz veled için değmez gibi. Hayatı etkilenebilir, bende ortaokulda çok kavga ettim pişmanım. Ailesine durumu iletmesi daha doğru olur, ben şahsen bir büyüğünün çocuğu uyarması veya çocukla muhatap olmadan ailesi ile konuşması taraftarıyım.

Geri
Yukarı