Hediye Bir kişiye istediği Interactive Movie oyunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kazananlar sırasıyla aşağıdadır. Uygun biri bulunana kadar listeden yukarıdan aşağıya gidilecek.

Uygunluk şartı: Aynı durumdan 15'den az ceza almış olmak veya son 6 ay içerisinde hiçbir ceza almamış olmak.

Son düzenleme:
Uygun biri derken ne demek istediniz? İlk yanıtlayan mı yoksa belli bir süre geçene kadar o kişiyi beklemek mi?

Hocam bu arada neden sadece interaktif film oyunu veriyorsunuz yanlış anlaşılmasın bir anınız vs. Mi var o yüzden soruyorum.

Hocam bu arada neden sadece interaktif film oyunu veriyorsunuz yanlış anlaşılmasın bir anınız vs. Mi var o yüzden soruyorum.
"...bu tür ile tanışmanız için..." yazılmış.
Henüz cezalar ve steam hesabı şartları kontrol edilmedi.
Moderatör aracılığıyla tüm kriterlere uyan birini bulana kadar liste aşağıya doğru devam edecek. Doğru mu anladım?

Henüz cezalar ve Steam hesabı şartları kontrol edilmedi.

Cezaları bilmem ama Steam'i öğrenebilirsiniz hocam. Ceza kısmı ise inisiyatife kalmış gibi duruyor veya özelden birkaç fotoğraf isteyebilirsiniz gibi.

Kazananlar sırasıyla aşağıdadır. Uygun biri bulunana kadar listeden yukarıdan aşağıya gidilecek.

Uygunluk şartı: Aynı durumdan 15'ten az ceza almış olmak veya son 6 ay içerisinde hiçbir ceza almamış olmak.

Hee uygunluk sırasına göre veriliyormuş tüh.

Ne bu durumu uzatmak istiyorum ne de herkesi yormak. Lüten ceza durumunuzu kanıtlar bir görseli aşağıdaki linkten bildirin. Herkese açık görülmesi sizin için sorun olmayacaksa buradan da paylaşabilirsiniz. Birden fazla görsel yüklemek için kullanıcı adınızın sonuna sayı ekleyin, aerosimit2 gibi.

Yarın akşam 10'a kadar ceza durumunu bildiren kişilerden uygun olanlar arasından yukarıdaki sıraya göre kazanan seçilecek.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı