Hediye Bir kişiye istediği Interactive Movie oyunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1688419940422.png

Bu yeterli olur mu?

Ne bu durumu uzatmak istiyorum ne de herkesi yormak. Lüten ceza durumunuzu kanıtlar bir görseli aşağıdaki linkten bildirin. Herkese açık görülmesi sizin için sorun olmayacaksa buradan da paylaşabilirsiniz. Birden fazla görsel yüklemek için kullanıcı adınızın sonuna sayı ekleyin, aerosimit2 gibi.

Yarın akşam 10'a kadar ceza durumunu bildiren kişilerden uygun olanlar arasından yukarıdaki sıraya göre kazanan seçilecek.

Yolladım, uyarı sayısını çok dikkate almayın bu arada çoğu gereksiz polemikten ve telefon azizliği ile yediğim uyarılar. Aynı türden 10 tane uyarım yok onu da belirtmiş olayım.

Ne bu durumu uzatmak istiyorum ne de herkesi yormak. Lüten ceza durumunuzu kanıtlar bir görseli aşağıdaki linkten bildirin. Herkese açık görülmesi sizin için sorun olmayacaksa buradan da paylaşabilirsiniz. Birden fazla görsel yüklemek için kullanıcı adınızın sonuna sayı ekleyin, aerosimit2 gibi.

Yarın akşam 10'a kadar ceza durumunu bildiren kişilerden uygun olanlar arasından yukarıdaki sıraya göre kazanan seçilecek.
Hocam cezalardan kastığınız Uyarılar bölümü demi?

Tamamdır hocam ben o siteye gönderdim.

Uygun biri derken ne demek istediniz? İlk yanıtlayan mı yoksa belli bir süre geçene kadar o kişiyi beklemek mi?
Özür dilerim, belirtmeyi unuttum. Yarın akşam 10'a kadar ceza bildirimi toplayacağım. (04 Haziran 22:00)

Saat 10'dan sonra ceza durumunu bildirmeyen ve reddedilenler, reddedildi işaretlenecek ve kalan kişiler arasından olması gerektiği gibi yukarıdan aşağıya aynı sırayla kazanan belirlenecek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı