Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anlatayım:
Bir dost edinmiştim. Beraber takılıyorduk ancak menfaat için peşimde takılıyormuş. Onu öğrendim ve sildim. Üzüldüm de açıkçası.

Ne kadar dost da olsa arada bir mesafe olmalı ki üzülme. Yıllardır böyle yaşıyorum üzmeyi beceren olmadı.

Muhtemelen az sayıda arkadaşın var ve doğru kişiyi bulmayı planlıyorsun ancak çok yanlış yapıyorsun çünkü dört dörtlük insanı hiçbir zaman bulamazsın. Olması gereken şey ise kırk kralla barışık olacaksın ve nabza göre şerbet vereceksin.

@PPrens aslında sanalda arkadaşım çok. Reel hayatta doğru kişiyi bulmayı planlıyorum. Dört dörtlük birini bulmayı illaki bende beklemiyorum. Ancak sadece arkamdan iş çevirmesin. Bunu istiyorum.
Ne gibi iş çevirmiş olabilir? Sonuçta menfaat olmadan kimse kimseyi kolay kolay sevmez yani. Burada menfaat derken sadece para-mal-mülk-hesap kitleme veya kız ortamına sokmalardan bahsetmiyorum, güzel bir muhabbeti vardır bu adam çoğu şeye bedeldir mesela. Onun dışında herkes hata yapabilir ve bir de karşı tarafı dinlemek lazım.

Konuya 2 ay önce yazı yazmışım, acım o günden beri gitgide artıyor. Söylediği onca yalanlara ve yediğim kazıklara rağmen çok özlüyorum onu. Uzun zamandır bu kadar büyük bir acı çekmemiştim. Zamanla geçer diyorlar ama yok, geçmiyor arkadaş. Aylardır ölü gibi geziyorum. Konu sahibinin dediği gibi, kimseye zerre değer vermeyin ve sevmeyin.

Ne gibi iş çevirmiş olabilir? Sonuçta menfaat olmadan kimse kimseyi kolay kolay sevmez yani. Burada menfaat derken sadece para-mal-mülk-hesap kitleme veya kız ortamına sokmalardan bahsetmiyorum, güzel bir muhabbeti vardır bu adam çoğu şeye bedeldir mesela. Onun dışında herkes hata yapabilir ve bir de karşı tarafı dinlemek lazım.
Benim düşman olduğum kişiyi bulup onunla beni kötülemiş. Şimdi burada anlatmak istemiyorum, çok kötü haince de bir plan yapılmış. Bana karşı şantaj yapacaklardı kısacası.

Konuya 2 ay önce yazı yazmışım, acım o günden beri gitgide artıyor. Söylediği onca yalanlara ve yediğim kazıklara rağmen çok özlüyorum onu. Uzun zamandır bu kadar büyük bir acı çekmemiştim. Zamanla geçer diyorlar ama yok, geçmiyor arkadaş. Aylardır ölü gibi geziyorum. Konu sahibinin dediği gibi, kimseye zerre değer vermeyin ve sevmeyin.
Seninki kız arkadaş herhalde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı