Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Haklısın. Bir kişiye bağlanmak en büyük hata bence (aile dışında). Sonra çok bıçaklanırsınız arkanızdan denedim tecrübe ettim. Üzücü bir durum unutmanın zorluğuda cabası.

Tekrardan merhabalar,
Aradan bir süre geçtikten sonra tekrardan konuyu editlemek istedim. Editleme ihtiyacı duydum çünkü çevremde ve forumda olsun birçok yerde hâlâ aynı şeyi görüyorum. Bir kişiye aşırı bağlanma isteği hâlâ devam ediyor. Yapmayın arkadaşlar, sonra üzülen siz olursunuz. Aranızdaki mesafeyi kesinlikle koruyun, bir kişiye taparcasına bağlanmayın. Tek tapacağınız kişi Allah olsun, onun yokluğu da bir süre sonra koymuyor, sadece arada anımsıyorsunuz. Onun da normal olduğunu düşünüyorum, sonuçta insanız. Hafızamızdan hemen silinmesi mümkün değil, kendinize yazık etmeyin. Geceniz güzel olsun. 30/08/2021 00.31

Konu nedense çok hoşuma gitti. :) Aşırı haklısınız arkadaşlık konusunda, genelde çoğu insan sizden daha iyi birisini bulduğunu zannedip sizi umursamıyor. Ya da sevgili yapıp arkadaşlarını umursamıyor hatta sevgilileri istediği için hayatından bile çıkarabiliyorlar arkadaşlarını. Sıkılmadan okudum normalde pek dayanamam. Sanırım devir değişmiş biraz. İnsan insanın değerini gidince anlıyor ya da hiç.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı