Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O size kötülük etti mi hocam? Kötülük etmediyse "lanet olsun" demek biraz bencillik bence. Sonuçta kabul etmek zorunda değildi.

Kabul etti, hatta aylarca birlikte de olduk. Ama durduk yere değişti, soğuk davrandı. Konuşmaya da çalıştım, ağza alınmayacak şeyler söyledi, kalbimde yara açtı. Affettirme çabası da yok, şu an doğru düzgün kale bile almıyor. Bir şeyiz ama neyiz ben de bilmiyorum.
Kullanılıp kenara atılmış gibi hissediyorum. Yeterli bence.

Bence herkes sağlıklı sevgiyi öğrenmeli. Sevginin adına 'bağlanmak' denilmemeli. O zaman iki taraf için de zararlı olmaya başlıyor. Maalesef çok can yakıcı ama hiç kimse bizi bizim sevdiğimiz kadar sevmek zorunda değil. Maalesef bir taraf için duygular bir süre sonra bitebilir. Belli yaşlarda bu ilk aşklar fazlasıyla tutkulu oluyor ve acısı da fazladan hissediliyor. Hiç geçmeyecekmiş gibi geliyor. Fakat geçiyor. İki tarafın da karakterinin, beklentilerinin, hayata bakış açılarının oturduğu ilişkiler daha kolay oluyor bana göre. Benim için öyle en azından. Tabii hepsinin heyecanı farklı. Üzgünüm acınız için. :(

Kabul etti, hatta aylarca birlikte de olduk. Ama durduk yere değişti, soğuk davrandı. Konuşmaya da çalıştım, ağza alınmayacak şeyler söyledi, kalbimde yara açtı. Affettirme çabası da yok, şu an doğru düzgün kâle bile almıyor.
Hocam, onu kızdıracak bir şey yaptın mı?

Kabul etti, hatta aylarca birlikte de olduk. Ama durduk yere değişti, soğuk davrandı. Konuşmaya da çalıştım, ağza alınmayacak şeyler söyledi, kalbimde yara açtı. Affettirme çabası da yok, şu an doğru düzgün kale bile almıyor. Bir şeyiz ama neyiz ben de bilmiyorum.
O Zaman lanet olsun. O sizi kaybetti :)

Bence herkes sağlıklı sevgiyi öğrenmeli. Sevginin adına 'bağlanmak' denilmemeli. O zaman iki taraf için de zararlı olmaya başlıyor. Maalesef çok can yakıcı ama hiç kimse bizi bizim sevdiğimiz kadar sevmek zorunda değil. Maalesef bir taraf için duygular bir süre sonra bitebilir. Belli yaşlarda bu ilk aşklar fazlasıyla tutkulu oluyor ve acısı da fazladan hissediliyor. Hiç geçmeyecekmiş gibi geliyor. Fakat geçiyor. İki tarafın da karakterinin, beklentilerinin, hayata bakış açılarının oturduğu yaşlarda ilişkiler daha kolay oluyor bana göre. Benim için öyle en azından. Tabii hepsinin heyecanı farklı. Üzgünüm acınız için. :(
Yok hocam. Birçok kişi gelip geçti. Hem dost, hem sevgili olsun. Şunu gözlemledim ki, gerçekten sevgiyi adam akıllı hak edecek biri bulamadım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı