Bir kız ile kavga etmek

at0mdeniz

Decapat
Daha fazla  
Kendimden bahsedeyim: 9. sınıf öğrencisiyim kendi halimdeyim, kimseye bulaşmam.

Fakat karşımdaki şahıs agresif bir kişilik. Maalesef onla sıra arkadaşıyız ve ben sol tarafta oturuyorum. Mecburen kendi sıramdan çıkmam için onu sırasında kullanmam gerek ve bana cevabı buradan geçmeyeceksin nasıl geçiyorsan geç oluyor. Dün yani cuma günü tekrar "kalkar mısın geçeceğim de" aynı bu cümleyi kurdum. Ben cümlemi tekrar etmeyi sevmem en fazla 2 defa tekrar ederim. Kız bir arkadaşımız olduğu için 3 defa tekrar ettim tepki vermedi. Bende sıranın arkasından çıkmaya çalıştım. Onun arkasında oturan kişinin eşyalarına çarptım rahatsız oldum. Ben eminim ki o kişi de rahatsız olmuştur. Bende pazartesi günü tekrar geçmek için soracağım. Eğer hala aynı muameleyi yapıyorsa ağzının payını vereceğim kız olduğuna bakmadan. Ayrıyeten bu arkadaşın tek bir arkadaşı var. Kimse muhatap bile olmuyor sınıftakiler ile dalga geçer fiziksel özellikleri ile dalga geçer hakaret eder ağzının payını verirken bunları yüzüne söyleyerek yani diğer arkadaşlara söylediği hakaretleri ona söyleyerek ekstra olarak ağzının payını vermeyi düşünüyorum.

Ha ayrıyeten kız benden kalıplı ve güçlü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onunla oturma? Liseye geçmişsin ve hala öğretmenlerinin koyduğu yere mi oturuyorsunuz?

Evet işte sorun bu kimse o arkadaş ile oturmak istemiyor tek arkadaşı var demiştim ya o da en arkada oturuyor kendi arkadaşlarıyla bununla sadece parası için takılıyor diyorum yer değişelim istemiyor.
Dur demekten başka bir şey (şiddet vs.) Yapmada aman gözünü seveyim :D

Şu an içimden gelen tek şey pazartesi günü gene aynı şeyi yaparsa kafasını sıraya vura vura adam etmek.
Dur demekten başka bir şey (şiddet vs.) Yapmada aman gözünü seveyim :D

Sinir krizi geçirdim saat 1.20 de uykum geliyordu aklıma geldi kalbim atmaya başladı hissettim adrenalin salgıladı vücudumda ve saat 4.30 hala uyuyamıyorum.
İt ürür, kervan yürür boş ver dostum :D ağır başlı olmaya bak sen.

Ağır başlı olmak ta bir yere kadar değil mi haddini birinin bildirmesi gerek.

Hocana durumu anlat yer değiştir (ilk okul gibi bu ne la).

Şiddet hem de bir kıza? Delikanlı adama yakıştıramadım.

Bazı şeyleri düşürenek yapmaya başla bak daha lise 1'sin böyle olmaz. Beyninle yaşamayı öğren yoksa lise 2, 3 görmeden biri seni harcar.

Bana göre basit bir sebep aslında sınıf öğretmenine bu durumu açıklayabilirsin zorla seni onunla aynı sıraya koyacak değildir. Kız ile dalga geçmek doğru değil belki senin bilmediğin ama onun bildiği ve onu üzen bir durum vardır. Aynı şeyi gene yaparsa "vura vura adam etmek" sözünü aklından çıkar. Bir kıza fiziksel şiddet veya onu üzücek bir tabirde bulunmak bile kabul edilemez.

Yeni konular

Geri
Yukarı