Bir kız mesaja neden sürekli geç cevap verir?

Kozmos

Hectopat
Geçen eylül aylarında bir kızla tanıştık, biraz aile yoluyla tesadüfen misafirlikte. Daha sonra neyse bir defa çıktık, bayağı iyi sohbetler ediyoruz. Daha sonra WP'den mesaj atmaya başladım, saatler sonra cevap veriyordu. En son mesajıma görüldü atmıştı, ben de daha sonra hiç yazmadım. Aylar geçti, 1 hafta önce bana yazdı. İyi hoş sohbet etmeye başladık yine, bu sefer böyle sinir bozucu şekilde geç yazmıyordu, sonuçta konuşma amacımız öyle arkadaşlık falan değil, ciddi. Yine son 3 gündür geç yazmaya başladı. Geçen de bundan rahatsız olduğumu dile getirdim nazikçe, o da her an telin elinde olmadığı gibi absürt bir bahane söyledi. Bugün mesela günaydın yazdım, saatler geçti cevap yazmadı, en son biraz sinirime gitti "Bu yaptığın hiç hoş değil." dedim. Daha sonra "Efendim." "Selamm" diye cevap verdi, cevapsız bıraktım. Kız hoşuma gidiyor, tekrar yazmasa asla tekrar yazıp konuşma gayretine girmezdim zaten. Sizce üzerine düşmeli miyim? Ciddiyet olmasa hiç umursamam bile ama hoşuma da gidiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Farklı kişilerle konuşuyordur, listenin kaçıncı sirasina aldıysa seni o zaman döner.
Umut veriyorlar sonra neden olmasın diye düşünüyoruz. Birçok kız arkadaşım oldu ama bu aile yoluyla ve ciddi olduğu için çok rahat değilim, her yazdığıma dikkat etmek zorundaymışım gibi hissediyorum.
Seni çok üzerler :D
Üzmekten ziyade sinirimi bozdu. Umursanmamak.

Geri
Yukarı