Bir kız neden mesaja geç cevap verir?

Bolluk zihniyeti için başka kızların olmasına gerek yok ama varsa o zihniyet daha uğraşsız şekilde uygulanabilir.
Belki. Ama alternatifinin olması her zaman daha iyidir. Belki konu sahibi konuştuğu kızla sevgili olsaydı olabilirdi. Bu durumda başka kızlarla konuşulmaz zaten. Ama "yakın gördüğüm kız arkadaşım" diyor.

Belki. Ama alternatifinin olması her zaman daha iyidir. Belki konu sahibi konuştuğu kızla sevgili olsaydı olabilirdi. Bu durumda başka kızlarla konuşulmaz zaten. Ama "yakın gördüğüm kız arkadaşım" diyor.

Yakın gördüğü kız arkadaşı olduğunu okumamıştım sevgili dışındaki kızların zaten mesajının ne kadar aralıklarla olduğuna dikkat bile edilmemeli anında cevap verse ne olur geç cevap verse ne olur hiçbir farkı yok ki.

Yakın gördüğü kız arkadaşı olduğunu okumamıştım sevgili dışındaki kızların zaten mesajının ne kadar aralıklarla olduğuna dikkat bile edilmemeli anında cevap verse ne olur geç cevap verse ne olur hiçbir farkı yok ki.
Evet doğru söylüyorsun. Zaten gün içerisinde meşgul olan, kısacası boş olmayan biriyseniz kim ne zaman cevap vermiş aklınıza bile gelmiyor.

@dondurmamgaymak anlıyorum da üstteki arkadaşların dediği gibi birden fazla alternatifin olsun. Öyle olunca da ne zaman cevap verdiğini pek umursamazsın, sen de geç cevap verirsin.

Selam yakın gördüğüm bir kız arkadaşımla muhabbet ediyoruz aniden sohbetten kayboluyor sonra 30dk sonra bir bakmışım mesaj geliyor sonra tekrar muhabbet ediyoruz ortadan kayboluyor nedeninin sorduğumda ise kimseyle konuşmak istemiyorum diyor o yüzden mesaja istediğim zaman bakıyorum diyor yorumu sizlere bırakıyorum çünkü konuşulacak çok ağır sözler var bir insan kendini nasıl başkalarından soğutur diye bir çalışma olsa muhtemelen bu olurdu, saygılar.

Bu tip insanlarla muhabbeti direkt kesmek lazım. Yok meşgulmüş de görmemiş de kimse iyi niyet yapmasın boş yere. Bir işle meşgul olup yarım yazamazsın anlarım ama bunu sürekli bir hale getirenlerle iletişim kurmuyorum. Ne amaçladıklarını da anlamıyorum. İki insanın normal sağlıklı bir iletişim kurmasını bile beceremeyen, gün boyu çok meşgulmüş gibi sürekli geç verenlerin kesinlikle kendini soğutmakta bir numara olduklarını düşünüyorum.

Geri
Yukarı