Bir kız meselesi

Ne bitmez kız meseleniz var arkadaş. Günde kaç tane konu açılıyor böyle. Forum kızlarsoruyar'a döndü.
Burda her konuda birbirimize destek oluyoruz. Sadece teknoloji forumu değil burası. Yardımlaşma yapmakta önemli.

Ne bitmez kız meseleniz var arkadaş. Günde kaç tane konu açılıyor böyle. Forum kızlarsoruyar'a döndü.
Özür diliyorum hocam sizden forumu böyle konularla meşgul ettiğim için.
Burada her konuda birbirimize destek oluyoruz. Sadece teknoloji forumu değil burası. Yardımlaşma yapmakta önemli.

Hocam dersler hakkında konu açmıyorum sıkılmaması için onun dışında gündelik hayattan konuşacağım.

Klasik sorular sorma genelde orijinal sorular üret. Etrafa bakmak yerine gözlerinin içine bak odak noktanı kaybetme.

Klasik sorular sorma genelde orijinal sorular üret. Etrafa bakmak yerine gözlerinin içine bak odak noktanı kaybetme.

Biraz daha açar mısınız klasik sorular vesaire orijinal sorular derken.
Evet dinlediği müzik ya da sevdiği film ve diziler hakkında konuşabilirsin.

Onları biliyorum zaten. Biz 1 haftadır sosyal medyadan konuşuyoruz az çok biliyorum hakkında bir şeyler.

Merhaba, beni hatırlar mısınız bilmem ben tanışmaya çekindiğim için sizlerden yardım almıştım ve sizin yardımlarınız sayesinde kızla tanıştım ve zaten ondan sonra daha çoğunluk sosyal medyadan konuşmaya başladık. Bayağı sosyal medyadan konuştuk hatta birkaç sırını bile bana açtı diyebilirim. Yüz yüze ise tam öyle bir sohbetimiz yok sadece günaydın işte yemekhanede falan afiyet olsun diyordum bu kadar. Ve bugün yazdım ki yarın kahve içmeye ne dersin kantinde, o da, tabii olur yazdı. Yani ilk defa beraber yüz yüze konuşacağız gibi oturacağız ve ben karşısında kitlenip de konuşacak bir şeyler bulamazsam diye korkuyorum veya sıkılırsa diye korkuyorum o korkumu yenmek istiyorum sizce nasıl sıkılmasını ve neler konuşabilirim onunla?

Onu tanımaya çalışabilirsin veya internette konuştuğun açılacak konular varsa onları konuşabilirsin.

Burda her konuda birbirimize destek oluyoruz. Sadece teknoloji forumu değil burası. Yardımlaşma yapmakta önemli.
Yakında "Nasıl çıkma teklifi edilir?", "Nasıl evlenme teklifi edilir?", "Reddedildim ne yapmalıyım?" tarzı soruları cevaplamaya hazır olun o zaman. Bu konuların tartışıldığı bir site aklıma geliyor. 😀

Tanımadığınız bir kız hakkında nasıl tavsiye verebiliyorsunuz hayretle izliyorum.

Geri
Yukarı