Bir kız meselesi

Neden dersler hakkında konuşmayayım ki? Ama bakın bu ilk yüz yüze sohbetimiz.
Kanka çoğu kişi ders konusu açılınca bayar. Eğer kızdan hoşlanıyorsan zaten belli edeceksin sen. Ya çok iyi rol yapıp belli etmeyeceksin ya da gerçekten arkadaş gözü ile bakıp rahat konuşacaksın.
Git burcundan bahset, burç özelliklerini yansıtıyor musun de. Bir yerden ilgisini çekecek sorular yönelt.
Ama sakın cevabı evet ya da hayır olan soruları sorma (!)
Onun da, söylediğin soruya karşı verebileceği cevaplar olabilecek sorular yönelt.
Bir şeyler içerken için:
-Şekerli mi kahve içiyorsun ?
+Evet.
onun yerine;
-Ne tür kahvelerden hoşlanıyorsun ?
+.............
kendisi doldurur noktayı :)

Hem bu sayede onu daha iyi analiz edersin.

Yakında "Nasıl çıkma teklifi edilir?", "Nasıl evlenme teklifi edilir?", "Reddedildim ne yapmalıyım?" tarzı soruları cevaplamaya hazır olun o zaman. Bu konuların tartışıldığı bir site aklıma geliyor. 😀

Tanımadığınız bir kız hakkında nasıl tavsiye verebiliyorsunuz hayretle izliyorum.
Tabiki etrafımızdaki kızlardan. Genel olarak söylüyorum. Kızı daha net tanımam için konuşmaların ss i falan lazım.

Biraz daha açar mısınız klasik sorular vesaire orijinal sorular derken.

Onları biliyorum zaten. Biz 1 haftadır sosyal medyadan konuşuyoruz az çok biliyorum hakkında bir şeyler.
Mesela en sevdiğin yemek ne diye soracağına dünyada bir tane yemek kalacak olsaydı hangi yemeği seçerdin gibi sorular.

Ne? Dersler nasıl gidiyor diye sorulur mu. Babası mısın sen? Bir daha böyle yazma.
Bence daha nazik bir dil kullanmalısınız.
Kanka çoğu kişi ders konusu açılınca bayar. Eğer kızdan hoşlanıyorsan zaten belli edeceksin sen. Ya çok iyi rol yapıp belli etmeyeceksin ya da gerçekten arkadaş gözü ile bakıp rahat konuşacaksın.
Git burcundan bahset, burç özelliklerini yansıtıyor musun de. Bir yerden ilgisini çekecek sorular yönelt.
Onun da, söylediğin soruya karşı verebileceği cevaplar olabilecek sorular yönelt.
Bir şeyler içerken için:
-Şekerli mi kahve içiyorsun ?
+Evet.
onun yerine;
-Ne tür kahvelerden hoşlanıyorsun ?
+.............
kendisi doldurur noktayı :)

Çok iyi anlatmışsınız katılıyorum.

Kız sizden hoşlanıyorsa kurşun kalemlerin üretimini de konuşsanız muhabbet yürür. Kendinizi kasmayın yeter.
Derslerden konuşmamanız için hiçbir neden yok, çünkü gününüzün zaten yarısı bununla geçiyor. İnsanlar bu tür gününü meşgul eden şeyleri konuşup rahatlamak isteyebilirler.
Kısaca, kahvenin keyfini çıkarın.

Kız sizden hoşlanıyorsa kurşun kalemlerin üretimini de konuşsanız muhabbet yürür. Kendinizi kasmayın yeter.
Derslerden konuşmamanız için hiçbir neden yok, çünkü gününüzün zaten yarısı bununla geçiyor. İnsanlar bu tür gününü meşgul eden şeyleri konuşup rahatlamak isteyebilirler.
Kısaca, kahvenin keyfini çıkarın.
Teşekkür ederim.
Bir şeyler içerken için:
-Şekerli mi kahve içiyorsun?
+Evet.
Onun yerine;
-Ne tür kahvelerden hoşlanıyorsun?
+...
Kendisi doldurur noktayı :)

Tamam hocam çok teşekkür ederim böyle güzel bir tavsiye için.
Mesela en sevdiğin yemek ne diye soracağına dünyada bir tane yemek kalacak olsaydı hangi yemeği seçerdin gibi sorular.

Bu soru biraz çocukca olmaz mı?
Arkadaşlar planımı yaptım dedim ki öğlen arası yemek yiyelim beraber ondan sonra da kahve içeriz o ise neden olmasın dedi burada neden olmasın deyişi çok hoşuma gitti nedense. Ben ise yemekhanede yemek yemeye başlamadan önce bir kitap hediye etmeyi düşünüyorum orhan Kemal eskici ve oğulları diye bir kitap. Hani derim ki ilk yemeğimiz için sana bu kitabı hediye etmek istiyorum mutlulukla oku umarım beğenirsin falan falan. Sonra da akışına göre ilerleriz umarım yarın benim için güzel bir gün olur siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Son düzenleme:
Teşekkür ederim.

Tamam hocam çok teşekkür ederim böyle güzel bir tavsiye için.

Bu soru biraz çocukca olmaz mı?
Arkadaşlar planımı yaptım dedim ki öğlen arası yemek yiyelim beraber ondan sonra da kahve içeriz o ise neden olmasın dedi burada neden olmasın deyişi çok hoşuma gitti nedense. Ben ise yemekhanede yemek yemeye başlamadan önce bir kitap hediye etmeyi düşünüyorum orhan Kemal eskici ve oğulları diye bir kitap. Hani derim ki ilk yemeğimiz için sana bu kitabı hediye etmek istiyorum mutlulukla oku umarım beğenirsin falan falan. Sonra da akışına göre ilerleriz umarım yarın benim için güzel bir gün olur siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?
Kitap hediye etmek abartı.

Yeni konular

Geri
Yukarı