Bir kız seviyorum diğer çocuktan nasıl soğutabilirim?

PEVEPERO

Femtopat
Daha fazla  
Selam millet önceden söyleyeyim ben liseye gidiyorum sonra bana yaşın küçük uğraşma bu işlerle demeyin. Şimdi bir kız seviyorum ve benimle daha çok beraber olmasını istiyorum ama sınıfımızdan başka bir çocukla sevgili olmamalarına rağmen fazla konuşuyorlar ve eğleniyorlar. Diyeceğim şey şu ki o kızı o çocuktan nasıl soğutabilirim veya kızı benimle beraber olmasını nasıl sağlayabilirim veya o çocuğa benim fikrimce çocuğu sosyal medyadan tehditmi etmeliyim? Bilmiyorum, ne yapmalıyım? Fikir verin. Direk kıza açıl falan demeyin çünkü önce kızla beraber olup sonra açılmak istiyorum.

Çocuğu tehdit edersen ve kız bunu öğrenirse kıza açılmak için bile şansın kalmaz onu unut.

Çocuğu hiçbir suçu yokken niye tehdit ediyorsun? İlla ki kızla konuşmak istiyorsan, git yanına konuş. Derste kağıt, kalem iste, teneffüslerde yanına git sohbet açmaya çalış. Kısaca bizden fikir istemek ve büyük ihtimal hoşlandığı kızla konuşan bir çocuğu tehdit etmeyi düşünmek yerine kızla sohbet et. Eğer kız seni terslerde veya geçiştirirse ikisine de karışma.

Selam millet önceden söyleyeyim ben liseye gidiyorum sonra bana yaşın küçük uğraşma bu işlerle demeyin. Şimdi bir kız seviyorum ve benimle daha çok beraber olmasını istiyorum ama sınıfımızdan başka bir çocukla sevgili olmamalarına rağmen fazla konuşuyorlar ve eğleniyorlar. Diyeceğim şey şu ki o kızı o çocuktan nasıl soğutabilirim veya kızı benimle beraber olmasını nasıl sağlayabilirim veya o çocuğa benim fikrimce çocuğu sosyal medyadan tehditmi etmeliyim? Bilmiyorum, ne yapmalıyım? Fikir verin. Direk kıza açıl falan demeyin çünkü önce kızla beraber olup sonra açılmak istiyorum.

Abi tavsiyesi asla bir kız için suç işleme onun yerine red pilli araştır.

Yeni konular

Geri
Yukarı