Sınıftaki kızı seviyorum ama açılamıyorum

ArmlessHere

Hectopat
Yer
Aydın Kuşadası, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen™ 5 3600 3.6ghz (Turbo 4.2ghz) 6 Core 12 Threads 35MB Cache
AMD SAPPHIRE NITRO+ RX 5700 XT 8G GDDR6
Asrock A520M-HDV AMD AM4 DDR4 Micro ATX
MLD M300 500GB NVME 2280 Gen3x4 M.2 SSD
Seagate Barracuda 1TB 3.5" 7200RPM 64MB Cache
Meslek
Öğrenci - (Yazılım Öğreniyor.)
Arkadaşlar ben sınıfta bir kızı sevdim ama kızı sevmeye başlayınca en yakın arkadaşım bile kız için beni sattı kenara atıp kızlarla konuşmaya başladı.

Ne yapabilirim öneriniz var mıdır?

Kızın yaşı 14.
Arkadaşım yaşım 15.
Benim de yaşım 15.

Git açıl kabul etmez ise çok şey kaybetmezsin. Ayrıca şanslısın bizim sınıfta kız yok hatta olduğumuz katta hiç yok sayılır.

Arkadaşlar ben sınıfta bir kızı sevdim ama kızı sevmeye başlayınca en yakın arkadaşım bile kız için beni sattı kenara atıp kızlarla konuşmaya başladı.

Ne yapabilirim öneriniz var mıdır?

Kızın yaşı 14.
Arkadaşım yaşım 15.
Benim de yaşım 15.

Filmlerde ve dizilerde izlediğin gibi bir ödev ile bir not ile yaklaş yavaş yavaş konuşmaya başla, kız ya seninle konuşacaktır ya konuşmayacaktır, konuşmazsa şansına küs normal bir arkadaş gibi davran.
Hayat kızlardan mı ibaret? Başka şeylerle uğraş, aklına getirtme.
Daha hayatın başında gibi bir şeysin ve kız da 14 yaşında bu ne hız ne gerek var?
Demek ki "en yakın arkadaşın" değilmiş. Başka şeylerle meşgul ol. Hayat bunlardan ibaret değil.

Hayat bunlardan ibaret değil anladık. Adam kıza açılmak istiyor, yazdıklarınıza bakın, olumlu cevap verin.

Yakınlaş soru falan götür yavaş yavaş konuş açılmaktan korkma seni red ederse kaybedebileceğin en fazla ne olabilir ki, sadece kızdan red yemiş olacaksın hiçbir şey kaybetmeyeceksin çekinme konuşmaktan, açılmaktan. Sen yapmazsan başkası yapar.

Yeni konular

Geri
Yukarı