Bir kız tarafından oyalandım

Sanki biz uyarmıştık diye hatırlıyorum ama siz o muydunuz bilmiyorum. Başka arkadaşlarınla takılarak şarkı dinleyerek oyun oynayarak rahat unutabilirsin.

Türkiye de hobi edinmek mi: Hmm.

Evet hocam o bendim maalesef ki dinlemedim sizi.
Gene kızlar şaşırtmıyor, bir kere de şaşırtın, bir kere. Kardeşim kızlara güvenme, onlar herkesle konuşur. 10-15 kişiyi aynı anda idare ederler, hangisiyle konuşmak isterlerse onunla konuşurlar. Kesinlikle güvenme, kafana takmamaya çalış. Bir süre sonra unutursun.

Arkadaşıma sormuştum okulda ne yapıyor diye sal o kız bütün erkeklerle takılıyor dip dibe giriyorlar diyordu dinlemedim onu da benim aptallığım.

Evet hocam o bendim maalesef ki dinlemedim sizi.

Arkadaşıma sormuştum okulda ne yapıyor diye sal o kız bütün erkeklerle takılıyor dip dibe giriyorlar diyordu dinlemedim onu da benim aptallığım.

Tecrübe edinmiş oldunuz bu da iyi bir şey.
Kafanızı rahat bırakın onla olan iletişiminizi kesin ve normal arkadaşlarınızla takılın.

Neden?

Hocam beni tanıdığınızı düşünüyorum, çok tecrübe ettim. Gerçekten değmiyor.

Okuldan atılma gibi bir durumum oldu. O yüzden ailem telefonumu ve bilgisayarımı aldı, gizlice yazıyorum bunları da hiçkimseyle haberleşemiyorum. Sadece yeni okuldaki çocuklarla konuşuyorum, onlarda çok kötü tipler. Sigara alkol falan o yüzden onlarlada muhatap olmak istemiyorum.
Neden?

Hocam beni tanıdığınızı düşünüyorum, çok tecrübe ettim. Gerçekten değmiyor.

İsminiz nedir hocam? Tanıyorumdur belki.

Geri
Yukarı