Bir kız tarafından oyalandım

Çok sevdiğim bir kız vardı, konuşuyorduk bir süredir. Kız bana doğru adamsın, evlenilecek adamsın, iyi çocuksun, muhteşemsin falan diyordu. Çok ümitlenmiştim konuşurken, çok sami miydik hatta bugün buluşacaktık ama olmadı. 2-3 gündür de kısaltmalar kullanmaya başladı, dün akşam da sevgilisi olduğunu öğrendim. Kız kankam da; kız seni oyalıyor, senle konuşuyor, başka çocuklarla geziyor demişti. Kız aklımdan çıkmıyor, nasıl unutacağım bu kızı?

Hep söylediğim bir yöntem var bende çok işe yarar: Öfkeye gömmek.

Onu her hatırladığınızda öfkenizi kullanırsanız bir süre sonra zaten artık aklınıza gelmiyor. Bende çok işe yarar ama sizi bilmiyorum. Deneyebilirsiniz.

@HD4450 hocam özel değilse okuldan neden atıldınız?

Okulda bir çocuk beni sevgilisinden kıskanmış çocuğuda tanıyorum biraz. 2 kişiyi bıçakladı 1V1 2V1 de sorun olmaz alırım ama çocuk 10 15 kiişi geziyor hep. Bende ne olur nolmaz bıçak getirdim yanımda kavgada bıçak düştü, üstümden hocada gördü olay öyle.
Okulda bir çocuk beni sevgilisinden kıskanmış çocuğuda tanıyorum biraz. 2 kişiyi bıçakladı 1V1 2V1 de sorun olmaz alırım ama çocuk 10 15 kiişi geziyor hep. Bende ne olur nolmaz bıçak getirdim yanımda kavgada bıçak düştü, üstümden hocada gördü olay öyle.

G. T korkusuda diyebiliriz :D
Edit: Hala unutamadım az önce aklıma geldi şu an hayatı sorguluyorum.
Arkadaşlar kıza itiraf edince random atmıştı ve dalga geçmişti bende o akşam bayağı kötüydüm ve engelledim kızı geri takip etsemmi hala bir şansım vardımıd sizce :(?

Son düzenleme:
G. T korkusuda diyebiliriz :D
Edit: Hala unutamadım az önce aklıma geldi şu an hayatı sorguluyorum.
Arkadaşlar kıza itiraf edince random atmıştı ve dalga geçmişti bende o akşam bayağı kötüydüm ve engelledim kızı geri takip etsemmi hala bir şansım vardımıd sizce :(?
37nr2i.jpg

Geri
Yukarı