Bir kızı nasıl kendime bağlayabilirim?

Özgüvensiz birisin bizim sana diyeceğimiz teori, sen gene o an kendini düşükte göreceksin benim sana vereceğim en iyi yöntem özgüvenini geliştir, kıza sabahları "günaydın" de, "merhaba" de zaten sohbet açılır ama özgüvensiz olursan o kızı'da çingen kılıklı kekolar götürür.

Dostum gerçekten ellerine sağlık. Ayrıntılı bir şekilde açıklamışsın ama ben nasıl anlatsam sana ben öyle kıza hemen naber diyemem. Konuşamam bile. Daha önce de hiçbir kızla konuşmuşluğum yok ve sevgilisi olmasından şüphe ediyorum. Sevgilisi yok ve kız kaslı erkeklerden hoşlanıyormuş :( Bende kas falan yok ama spora başladım :D Yani nasıl yapacağımı bilmiyorum kızla sadece o defter hakkında konuştuk daha doğrusu ben konuşamadım o benle konuştu. Acaba ona baksam ara sıra ondan hoşlandığımı anlar mı? Çünkü mümkün değil kanka falan olamam sorunumda bu zaten. Ona bakışlarla bir mesaj göndermeye çalışsam veya aklımda şöyle bir fikir var; Instagram hesabı var kızın. Ben Fake bir Instagram hesabı açsam profil resmini de araba falan yapsam. Onunla öyle konuşsam diyorumda ben olduğumu anlarsa daha okula gidemem. Oradan onunla öyle öyle konuşup alıştırma yapsam onunla sanalda kanka olup alışırsam kim olduğumu söylesem? Başka bir fikir de çantasına seni seviyorum diye bir kağıt soksam :D Başıma bir şey gelme riski nedir? Hiç yaptınız mı böyle şeyler? Size soruyorum çünkü oldukça yüksek tecrübeye sahip birisiniz bence.

Sorunum da o zaten konuşamıyorum. Sizce konuşmadan kızı nasıl kendi yanıma getirip konuşturabilirim?

Ben aynaya bakınca zaten bütün insanların suratına bakmaya utanıyorum ben bu tiplemi gezdim, insanlara bu tiplemi baktım diye. Çoğu arkadaşım bana yakışıklısın ama asosyalsin kimseyle konuşmuyorsun diyor bizim dışımızda. Ne yapacağım bilmiyorum galiba en iyisi akışına bırakmak. Yani utangaç olmasan anında yanına gider konuşurum fakat bu utangaçlığım bitek işte böyle kızlara var. Yoksa yolda gördüğüm birisine çok rahat selam veririm.

Sakin yapma o kağıt işini de fake hesap ben denedim küstüğüm kankanla fark etti ama bir kız hesabı açıp azcık geliştir sonra yaz bir tepkilerini ve neyi sevdiğini öğren ama uzun vaadeli ve sen hep kaybeden olursun büyük ihtimal (kendimden biliyorum)

Sakin yapma o kağıt işini de fake hesap ben denedim küstüğüm kankanla fark etti ama bir kız hesabı açıp azcık geliştir sonra yaz bir tepkilerini ve neyi sevdiğini öğren ama uzun vaadeli ve sen hep kaybeden olursun büyük ihtimal (kendimden biliyorum)
Arkadaşın son çevrimiçi zamanına baksana en son 2017'de foruma girmiş. Şuan 19 yaşında ve üniversite okuyordur. Belkide evlenmiştir.

Gerçekten çok sevdiğim bir kız var. Başlık doğru olmadıysa lütfen kusura bakmayın ama belki bu garip problem başkalarının da başına gelmiştir. 10. sınıfa gidiyorum. Ama bizim sınıfta benim ismimi bilmeyenler bile var! Yani sevdiğim kıza bakmaya bile utanıyorum. Sosyal medya hesaplarındaki fotoğraflarına bile en fazla 2-3 sn bakabiliyorum. Sizce bu kızı kendime nasıl bağlayabilirim? Kanka olalım tamamdır zaten :D Yani mesela kız bana coğrafya defterin tam mı? Diye sordu bende aval aval suratına baktım utangaçlıktan. Sonra eğer tamsa bana ödünç verir misin? Deyince kalbim 8 silindir Bugatti'nin hızı gibi atıyordu :D Bayılacaktım. Ben bir şey diyemeyince kız gitti. Benim size sormak istediğim soru şu kısaca; Gerçekten çok tecrübesi olan, en güzel kızı bile etkilemeyi ve kendine aşık etmeyi veyahut kanka olmayı becerebilen Technopat üyeleri varsa, bana yardımcı olabilirler mi? Şimdiden çok teşekkür ederim!

Konuyu hortlatmış olmayayım ama ne oldu reis iş?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı