Bir kızı nasıl kendime bağlayabilirim?

Sağlam bir ip bul, beline dola sonra diğer ucunu kement yap, kıza at. Böylece aranızda çok sağlam bir bağ oluşur.(!)
:D Bence onun hoşladığı konular üzerine sohbet et. Kanka falan olma, friendzone olursun...
Birde çok ta yaklaşma tam kararında yaklaş çok yaklaşırsan da kardeş olursun.

arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var ben şuan bir kızı çok seviyorum ve hiç samimyetimiz yok ben o kızı kendime nasıl bağlarım yani nasıl onunla arkadaş olabilirim

Use this bro.
1579202254352.png

Gerçekten çok sevdiğim bir kız var. Başlık doğru olmadıysa lütfen kusura bakmayın ama belki bu garip problem başkalarının da başına gelmiştir. 10. sınıfa gidiyorum. Ama bizim sınıfta benim ismimi bilmeyenler bile var ! Yani sevdiğim kıza bakmaya bile utanıyorum. Sosyal medya hesaplarındaki fotoğraflarına bile en fazla 2-3 sn bakabiliyorum. Sizce bu kızı kendime nasıl bağlayabilirim ? Kanka olalım tamamdır zaten :D Yani mesela kız bana coğrafya defterin tam mı ? diye sordu bende aval aval suratına baktım utangaçlıktan. Sonra eğer tamsa bana ödünç verir misin ? deyince kalbim 8 silindir Bugatti'nin hızı gibi atıyordu :D Bayılacaktım. Ben bir şey diyemeyince kız gitti. Benim size sormak istediğim soru şu kısaca; Gerçekten çok tecrübesi olan, en güzel kızı bile etkilemeyi ve kendine aşık etmeyi veyahut kanka olmayı becerebilen Technopat üyeleri varsa, bana yardımcı olabilirler mi ? Şimdiden çoook teşekkür ederim !
Dostum 11.sınıfa gidiyorum bununla övünmem ama okulun kızlarının çoğunu elden geçirmişimdir zamanında. Öğle araları başka okuldan kızlarla buluşmaya giderdim sürekli. İşin sırrı şu rahat davran utangaç olma konuşmasını bil. Kızları konuşmasını bilen erkek kapar.

Sadece ilk sayfanın yarısını okudum. Kız sadece çocuktan bir defter istemiş, kız zaten konu sahibi arkadaşımızdan hoşlanmıyor, sadece işi düşmüş.
Konu sahibi arkadaşa önerim, kızlarla arkadaş ol. Onlarla arkadaş olunca zaten hoşlandığın/sevdiğin kızı görünce bakakalmayacaksın. Kızlar da bizim gibi insan, bir şey yok bunda. Ancak bu senin kontrol edebildiğin bir şey değil, farkındayım. O yüzden kız arkadaşların olsun, konuş, takıl. Fikir de alırsın onlardan eğer arkadaşlığını ilerletirsen.

Yeni konular

Geri
Yukarı