Kızı kendime nasıl yakınlaştırırım?

Bu ne aga Instagram'dan duyduklarını yazmışsın. :D
Kıza film önerisi sorduğumda direkt beraber izleyelim mi diyecek? :D
Bu biraz saçma geldi. Zaten birlikte film izlemeyi kabul edecek bir kızsa direkt sorarım çıkalım mı diye.
İnstagram gibi sosyal medya platformlarını Teknoloji ve kara mizah dışında kullanmıyorum. İnstagramdan duyduğum şeyler değil bunlar. Tanıdığım insanların yaşadıklarından çıkardığım dersler.
Evet dediklerinin çoğu instagram'da var ama zaten ben bunu yazdığım vakit instagram kullanmıyordum.

Bu kızdan sana hayır gelmez. Bunu illa bizden mi duyman gerekiyor? Sadece bir konuda sayfalar boyunca anlatmışsın kızın ne halt yediğini. Bence kendin çoktan karar vermiş olmalısın.

Sen anlattıkça batıyor farkında mısın 😁 şimdi elindeki o forumu yavaşça yere bırak, aynanın karşısına geç; dediğin şeyleri gözden geçir ve kızın acizliğine deli gibi gülmeye başla. Gülünmeyecek gibi değil yazdığını gördüğümde ağzımda çay vardı monitöre püskürüyordum az kaldı :D

Orasını fark ettim karaktersizin teki ama yavaşta olsa unutmaya çalıştım şu anki sevgilisine anlatmaya çalışıyorum nasıl biri olduğunu dinlemiyor.

Şu anki sevgilisine anlatmaya çalışıyorum nasıl biri olduğunu dinlemiyor.

Dinleyeceğini düşünmedin umarım. Abi Allah için adam düşünmez mi "bu bizi ayırmaya çalışıyor" diye. Bekle biraz ayrıldıklarında anlar zaten. O zaman bol bol yerin dibine gömersin arkadaşı.

Zaten 1 haftada 3 kişi ile sevgili olup aldatmış.
Kızı şuan aklından çıkar. Güzel anılardan ziyade kendine kızacağın bir grup anı kalır. Tabii ne kadar anı denirse. Böyleleri çok özgüvenli. Sanki her erkek peşindeymiş gibi. Çok bekler, yemezler. Kızla tüm ilişkini kes.

İlk adımı atmak senin kendine öz güvenin olduğunu gösterir o yüzden ilk adımı sen atmaya çalış.

Hocam biraz geç oldu sanki.
Dinleyeceğini düşünmedin umarım. Abi Allah için adam düşünmez mi "bu bizi ayırmaya çalışıyor" diye. Bekle biraz ayrıldıklarında anlar zaten. O zaman bol bol yerin dibine gömersin arkadaşı.

Bir de arkamdan bu çocuk çirkin olan değil miydi falan diyordu sevgilisi bıraktım oda üzülsün az.

Bir de arkamdan bu çocuk çirkin olan değil miydi falan diyordu sevgilisi bıraktım oda üzülsün az.

Abi bunlar Aykut Elmas'tan daha komik :D

Ah bu olayda başrol olacaktım ikisini tarihin tozlu sayfalarına gömmüştüm bile.

Geri
Yukarı