Bir kızı sevmek

8.sınıfın sonunda zaten birbirinizden ayrılacaksınız. Bence 8.sınıfın sonunda git konuş. En fazla ne olabilir ki?

Arkadaşın dediği gibi. Bu sene sınavın var sınavını öne çıkar biraz. Eğer sene sonu açıldığında o da senden hoşlanıyorsa ilerletebilirsiniz ama şu an lüzumu yok.

Acı bir haber vereyim, komik erkek olunca kanka oluyorsun :(

Size bir kızla ilgili anımı anlatayım. Kız ile daha sevgili değiliz, kendisi yemeğe çıkardım, babamın arabası ile gidince bir şaşırdı, her halde benim zannetti, neyse arabayı övmeler, hep gezeriz demeler. Aradan 1-2 hafta geçti, bizim fabrikanın kamyonetinde bir sıkıntı varmış, babam aradı rica etti, oğlum şu an kimseyi gönderemem, mallar çok birikti dedi. Kalktım evden fabrikaya gidip, kamyoneti aldım. O an da kız aradı, beni alır mısın diye. Bende tabii neden olmasın, hemen geliyorum dedim. Kızın yanına kamyonetle gittim, Allahım bana bir küçük bakışlar ama nasıl küçümsüyor, bana ne dedi bilin, o gün geldiğin arabayı kaç gün şoförlük yaparak kiraladın, bende o araba kiralık değil filan dedim, neyse kız bir daha bana bakmadı bile, aradan 15-20 gün geçti babam bana foruma attığım arabayı aldı. Beni bu arabayla gezerken görmüş, nasılsın diye mesaj atıyor. Sana demek istediğim para göz insanı şimdiden seç, sana rakun demesi de sevgiden olabilir. Gittiğim kamyonet de bu. 1601576575464.jpeg
Mercedes S-Class S350 2014 Review | CarsGuide

İlk gün aldığım araba, babamındı. İlk yukarıdaki araba ile gittim, Jantlar bile aynı :D
Kendi arabamı atmıyorum, bir kaç kez konusu geçtiği için biliyorsunuzdur.

Yeni konular

Geri
Yukarı