Bir kızı unutamamak

Çare kendinize.

IMG_20211108_112743.jpg

İdol almak.

Yoksa böyle gönlü dolu âh ü zâr kalırsınız.

Son günlerde çok fazla kız konusu açılıyor.

Konu dışı bölümünün %90'ı ilişki konularından oluşuyor zaten, bugünlere özel bir durum yok.

Yani arkadaşlar sizce ne yapmalıyım?

Spor yapın, kitap okuyun.

Kısacası, vakit geçirin. Zamanla bu mesele aklınızı meşgul etmeyi bırakacaktır.

Ona tekrardan yazmalı mıyım?

Reddedildiğiniz hâlde yazmaya çalışırsanız sizden soğur, elinize bir şey geçmez.

Konu dışı bölümünün %90'ı ilişki konularından oluşuyor zaten, bugünlere özel bir durum yok.

Spor yapın, kitap okuyun.

Kısacası, vakit geçirin. Zamanla bu mesele aklınızı meşgul etmeyi bırakacaktır.

Reddedildiğiniz hâlde yazmaya çalışırsanız sizden soğur, elinize bir şey geçmez.

Evet zaten ben yazmadım bugüne kadar. Dün kendisi yazdı bana ve ben nasıl karşılık vereceğimi bilmiyorum. Çok şüpheli beni kullanıyor mu ilgi mi istiyor egosunu tatmin etmek mi istiyor kafam çok karışık.

Acıyı yaşamadan geçip gitmez dostum. O acıyı yaşayacaksın. Belki uzun sürecek, belki hiç tahmin edemeyeceksin ne zaman geçeceğini, belki de kısa sürecek. Benim de ayrılalı yaklaşık iki ay oldu. Günlerimin nasıl geçtiğini bir ben biliyorum. Bir yıl beraber geçirdik. Spor yapıyorum, kendimi işe odaklıyorum, oyun oynuyorum, arkadaşlar ile sohbete dalıyoruz ama yok gerçekler suratına öyle bir vuruyor ki. Bazılarını unutamazsın kolay kolay, ilk sevdiğin olur. En iyi arkadaşın olur acısı hep kalır bir yerde. Bebek gibi ağlamak istiyorum ona sarılıp, ama yapamıyorum. Ulaşmaya çalışıyorum, ancak olduğum yerden de uzaklaşıyorum bazen. Geçer dostum, kendine odaklan, zamanın nasıl geçtiğini bilmeyeceksin, doğru kişiyi bulacaksın bir gün. O acıya alışacaksın. Akşam akşam da iyi dertlendim, az önce bunu düşünüyordum konuya da denk gelince biraz daha dertlendim.

Hocam ne yazmışsın böyle cidden duygulandım.

Geri
Yukarı