Bir kızın kalbini kırdım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bugün bayağı konuştuk.

Samimi hissedecek ki kendi fotoğrafını attı. Ben de kendisini güzel bulmadığımı dile getirdim. "Kırdıysam özür dilerim, hayatında başarılar." yazdım. Sonra da engelledim.

İlk kez bir kızla DM'den konuştum bu arada. Yaptığım saçma bir şey mi? Yani güzellik benim için önemli. Aşırı güzel olmasına gerek yok ama bilmiyorum ya.

Gönlümü rahat tutmalıyım değil mi? Ne de olsa kendi düşüncemi dile getirdim.

Geçen konuda kızın lolita olmak istemesinden ve Sadrazam Power hakkında konuşmuştuk. Okumanızı tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Bugün bayağı konuştuk.

Samimi hissedecek ki kendi fotoğrafını attı. Ben de kendisini güzel bulmadığımı dile getirdim. "kırdıysam özür dilerim, hayatında başarılar." yazdım. Sonra da engelledim.

İlk kez bir kızla DM'den konuştum bu arada. Yaptığım saçma bir şey mi? Yani güzellik benim için önemli. Aşırı güzel olmasına gerek yok ama bilmiyorum ya.

Gönlümü rahat tutmalıyım değil mi? Ne de olsa kendi düşüncemi dile getirdim.

geçen konuda kızın lolita olmak istemesinden ve sadrazam Power hakkında konuşmuştuk. Okumanızı tavsiye ederim.

Ya ne boş bir konu Allah aşkına ya.
Kırmasaydın. Vicdanın el vermiyorsa neden yaptın?
Ya hadi güzel değil eyvallah da engellemek ne? Bu kadar mı düştük?

Şakaysa komik değilse hiç komik değil dostum. Bir kızla değil bir insanla konuşurken bile güzel değilsin denmez. Kızla biraz konuş ve yavaş yavaş konuşmayı bitir sonra hiç yazma istersen. Ama direk "seni güzel bulmadım." dersen karşı tarafta ne gibi etki yaratacağını bilemezsin.
Güncelleme: Bir de üstüne engellemişsin diyecek söz bulamıyorum kendini acilen düzeltmen lazım.

Engellemeseydin keşke. Ne yazdığına bakardın nasıl biri olduğunu az çok anlardın.

Şakaysa komik değilse hiç komik değil dostum. Bir kızla değil bir insanla konuşurken bile güzel değilsin denmez. Kızla biraz konuş ve yavaş yavaş konuşmayı bitir sonra hiç yazma istersen. Ama direk "Seni güzel bulmadım." dersen karşı tarafta ne gibi etki yaratacağını bilemezsin.

Haklısınız fakat ben zaten kendisini kırdıysam özür dilediğini dile getirdim.

Önce arkadaşlıktan çıkardım. Sonra engelledim. Arada çok fark var.
Çok fark varmış cidden.
Bu yaptıkların duygusuzluk olarak adlandırılır.
Kimseyi üzme hakkına sahip değilsin. Git ve kendini sorgula. Bir daha böyle bir şey yapma. Kız olsun erkek olsun. Hakkın yok!
Haklısınız fakat ben zaten kendisini kırdıysam özür dilediğini dile getirdim.
Özürle alakası yok bunun. Hadi özürü diledin arkadaşlıkdan çıkarıp engellemek doğru mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı