Bir kızın kalbini kırdım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam geçti Bolu pazarı. Bende isterdim böyle yapmak ama yapamam.

En kötü yangından sağlam çıkan malları kurtarma gibi durum var hem en azından hatanı düzeltmeye çalışarak en azından kızın gözünde yaptığı hata farkında imajı verebilir ve keşke hatayı düzeltseydim diyerek hayiflanmaz ve vicdanınız rahat olur.

Bugün bayağı konuştuk.

Samimi hissedecek ki kendi fotoğrafını attı. Ben de kendisini güzel bulmadığımı dile getirdim. "Kırdıysam özür dilerim, hayatında başarılar." yazdım. Sonra da engelledim.

İlk kez bir kızla DM'den konuştum bu arada. Yaptığım saçma bir şey mi? Yani güzellik benim için önemli. Aşırı güzel olmasına gerek yok ama bilmiyorum ya.

Gönlümü rahat tutmalıyım değil mi? Ne de olsa kendi düşüncemi dile getirdim.

Geçen konuda kızın lolita olmak istemesinden ve Sadrazam Power hakkında konuşmuştuk. Okumanızı tavsiye ederim.
İlginçmiş hocam lolitalara benzer tiplerdende uzak durmayı genellikle tercih ediyorum.

En kötü yangından sağlam çıkan malları kurtarma gibi durum var hem en azından hatanı düzeltmeye çalışarak en azından kızın gözünde yaptığı hata farkında imajı verebilir ve keşke hatayı düzeltseydim diyerek hayiflanmaz ve vicdanınız rahat olur.

Vicdanım rahat zaten. Hata yaptığımı düşünmüyorum şahsen. Sizin de düşüncelerinizi almak istedim sadece.

Arkadaşlar "Konu Dışı" kategorisinin ismini arkadaşa hatırlattığım için KcwaZ hocam tarafından troll ilan edildim, etiket atmayalım bari rahatsız olmasın.:D

Konuştuktan samimi olduktan bir süre sonra zaten tip normalleşiyor bence. Bu yaptığınız bence onu üzmüştür.

Kızın tipine bakmışsın, çirkin olduğunu dile getirip engellemişsin ve "Bir kızın kalbini kırdım" diye başlık açıyorsun. Kızın kalbini kırdığını kendin de biliyorsun ve gönlüm rahat diyorsun. O kızla en kötü arkadaş olabilirdin her konuştuğun kızla sevgili olacaksın diye bir şey yok. Senin gibi insanlardan uzak durulması gerektiği düşünesindeyim. Etrafında bulunan insanları da fiziksel özelliklerine göre seçen biri gibi duruyorsun. Kendi düşüncen ne kadar kötü olsa da böyle söylenmez. İlerleyen zamanda bir kız da sana bunun aynısını yaptığında tadarsın o duyguyu. Engellemen tamamen iğrenç bir şey.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı