Bir kulaklığa 1500 TL bayılmak akıl kârı mı?

Oyuncular pahalı kulaklık kullanıyor mu sanıyorsun :D En pahalısı Cloud Alpha, G PRO X falan kullanıyor. Onların da fiyatı ortada, 1000 TL civarlarında. Ortalama kitle HyperX Cloud 2 ve Razer Kraken TE kullanıyor. Ki zaten oyun için alacaksan git H2016D al o bile oyunda yetiyor ses kasmana falan. Oyunlar bass seviyor onu da her kulaklık veriyor hemen hemen ucuzundan pahalısına. Asıl kulaklığa müzik için para verilir oyun için değil.
HD668B dediğiniz H2016D kulaklığı çiğner atar. Her türlü. Kanıt isterseniz veririm.

Sizce kablolu mu yoksa kablosuz bir kulak üstü bir modele bakmalıyım? Arada ses kalitesi bakımından ciddi bir fark var mı?

1500TL bütçeniz varsa oyun için; DROP PC37X.
Kablosuz kafa üstü; Q20.
Kulak içi; Moondrop Aria
Kablolu kafa üstü; SHP9500
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

HD668B dediğiniz H2016D kulaklığı çiğner atar. Her türlü. Kanıt isterseniz veririm.
Örnek verdiğim bir ürün üzerinden neden kıyaslama yapıyorsun ki? Küçümseme anlamıyla söylemiştim zaten.

Şu müziği Cloud 2 ile dinliyorum ve tüm detaylar kafamın içinde. Ama bence kulaklığın 7+1 sanal surround modu kötü gibi :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Sizce kablolu mu yoksa kablosuz bir kulak üstü bir modele bakmalıyım? Arada ses kalitesi bakımından ciddi bir fark var mı?
Ben kablosuz kullanmadım açıkçası ama kablosuz kullanmak daha iyi. Zira kablo olayı olunca takılmasıydı ezilmesiydi bitmiyor. Bu da ölmesine sebep oluyor ürünün.

Şu müziği Cloud 2 ile dinliyorum ve tüm detaylar kafamın içinde. Ama bence kulaklığın 7+1 sanal surround modu kötü gibi :)
Arkası kapalı kulaklıklardan adam gibi sahne beklemeyin, HD668B gibi kulaklıklar arkası açık olduğu 7+1 saçmalığına gerek kalmadan arkanızdan öne kadar sesleri doğal şekilde iletir. Ve YouTube'dan dinlemenizi önermem :D

Arkası kapalı kulaklıklardan adam gibi sahne beklemeyin, HD668B gibi kulaklıklar arkası açık olduğu 7+1 saçmalığına gerek kalmadan arkanızdan öne kadar sesleri doğal şekilde iletir. Ve YouTube'dan dinlemenizi önermem :D
Hocam ben SteelSeries markasını çok beğeniyorum görüşleriniz nelerdir?

Yeni konular

Geri
Yukarı