Bir öğretmenin öğrencisi ile mesajlaşması normal midir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar 11. sınıf dil öğrencisiyim, dün branşını vermek istemediğim öğretmenime performans ödevi olarak şiir okuması yaptığım bir ses dosyası attım. Akşam saatlerinde bir cevap aldım ve tabii ki de mesajına cevap verdim, keşke görüldü atıp cevap vermeseydim. Kadın diğer arkadaşlara cevap vermeye dahi tenezzül etmeyip görüldü atarken, benimle bile isteye konuşmayı uzatmaya çalışıyor. Kadına görüldü atıyorum, hiç alakasız şeyler yazmaya devam ediyor. Mesajlarda emoji kullanıyor vs. artık rahatsız olmaya başladım. Engellesem ayıp olacak, düzgün bir şekilde bu işe son vermek için ne yapmam gerekiyor?
Öğretmeninin numarasını ver kendisine açıklama yaparım.

Hımm, trol konu. Değilse de iyi günler hocam, selametle vs. deyip kapatın.

Kadına iyi akşamlar hocam yazıyorum, konuşma bitiyor. 1 saat sonra e postasına attığım ödevim ile alakalı yanlışları SS olarak atıyor, ondan sonra konuşma uzuyor gidiyor. Artık babama söyleyeceğim, benimle ilgili ona yazsın çok sıkıldım. Destek olun lütfen.

Değerlendir diyeceğim de, burada paylaşma.

Kadına iyi akşamlar hocam yazıyorum, konuşma bitiyor. 1 saat sonra e postasına attığım ödevim ile alakalı yanlışları SS olarak atıyor, ondan sonra konuşma uzuyor gidiyor. Artık babama söyleyeceğim, benimle ilgili ona yazsın çok sıkıldım. Destek olun lütfen.

Hocam konuşma sohbetini atar mısınız? Trol mü değil mi ona bakalım.

2-3 kere görüldü yap bırakır peşini.

Mesajların SS'ini atmadığına göre troll konu gibime geliyor. :) Sırf beğeni almak için açmayın şöyle konular.

Tanımıyorum, yeni atandı. Korona virüsünden sonra. Profil resmi gizli.

Senin profil resmin gizli mi? Ses tonun diksiyonun kadının hoşuna gitmiştir. :D Bir şekil beğenmiş olabilir. Belki başka bir şeydir belli olmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı