Öğretmenin okulu bitirdikten sonra bir işe yaramayacaksınız demesi

Derdinize değil, kız olayını dert olarak saymanıza haha attım. Cidden bir insandan red yedin diye üzülecek kadar düştün mü? Bırak o sana gelsin; sen ona değil. Ayrıca en fazla 1 aya unutursun.

Yaşanmış şeyler olunca insan üzülüyor açıkçası eğer taş kalpli değilseniz :)

Yaşanmış şeyler olunca insan üzülüyor açıkçası eğer taş kalpli değilseniz :)
Taş kalpli değilim. Senin yaşadıklarını tam 1.5 sene önce yaşadım. İlk zamanlar -yaklaşık 2 hafta- üzülmüştüm. Sonradan "o kim oluyorda beni üzüyor? O beni hak etmiyor" şeklinde düşünerek işin içinden çıktım; ki bence doğru düşünüyordum. Sonradan egosu biraz tavan olmaya başlamıştı. Bu senenin başından beri konuşmuyoruz; ve çok mutluyum :)

Taş kalpli değilim. Senin yaşadıklarını tam 1.5 sene önce yaşadım. İlk zamanlar -yaklaşık 2 hafta- üzülmüştüm. Sonradan "o kim oluyorda beni üzüyor? O beni hak etmiyor" şeklinde düşünerek işin içinden çıktım; ki bence doğru düşünüyordum. Sonradan egosu biraz tavan olmaya başlamıştı. Bu senenin başından beri konuşmuyoruz; ve çok mutluyum :)

Egosunu tatmin edeceğim korkusuyla hareket etmedim ona karşı sadece mesafeli davranmaya çalıştım soğuk yaptım o bana çok çok yakın davrandı sonra biz arkadaşız biliyorsun değil mi gibi cümleler kullandı acıttı açıkçası.

@Canklct amacı egosunu tatmin etmek :) senle ne zaman konuşmaya başlarsa, veya mesaj atarsa, görüldü atıp geç; karşına çıkıp konuşursa, fazla yüz vermeden konuş. Birileri egosunu tatmin etmeye çalışıyor :)

Öyle yapmayı planlıyorum ama bendeki şu insanlara kıyamama hastalığı var fazla merhametliyim her ne kadar dış dünyaya soğuk olsam da içten içe insanlara kıyamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı