Bir Ölü Piksel İçin Monitörü Değiştirmeye Değer Mi?

batuhan akbas

Hectopat

Dosya Ekleri

• 8243E4D0-D061-4235-8FD4-90ABC90BE118.jpeg
    8243E4D0-D061-4235-8FD4-90ABC90BE118.jpeg
    1,7 MB · Görüntüleme: 261
Son düzenleyen: Moderatör:
4 yıl sadece bir ölü pikselle yaşadım. Hemen hemen aynı bölgedeydi. Garanti şartnamesi o, bu, şu diyerek geri yolluyorlar. Sanırım 3-5 adet olmadıkça çoğu marka değişim yapmıyor. Takıntılı biriysen değiştir. Geri yollarlar ise THH'ye başvur. Er ya da geç haklı olacaksın.

O bölgede artmaya başlayabilir. Bu yüzden kesinlikle değer. Garantiye gönderip değişim isteyin.

Eğer değiştirebilme şansın varsa değiştirmeni tavsiye ederim dostum. Çünkü ölü piksel sayısı zamanla artıyor.
Yayılma ihtimali var. Zaten 1 ölü piksel bile olsa anında değiştiriyorlar.
Kesinlikle değiştirin. İlerdr artarsa çok rahatsız eder ki artması muhtemel.

Ayrıca tam ücret ödüyorsunuz, ayıplı ürün geliyor.
Ürün stoklarda yok. Ben eğer değişim istersem ürün stoklara girene kadar beklemem mi gerekecek? Ne zaman gireceği de belli değil.

4 Yıl sadece bir ölü pikselle yaşadım. Hemen hemen aynı bölgedeydi. Garanti şartnamesi O, bu, şu diyerek geri yolluyorlar. Sanırım 3-5 adet olmadıkça çoğu marka değişim yapmıyor. Takıntılı biriysen değiştir. Geri yollarlar ise thh'ne başvur. Er ya da geç haklı olacaksın.

Dediğiniz gibi hocam çoğu firma 3-5 adet ölü piksel istiyor değişim için ve ölü pikseller ayrı yerde olmayacak diye şart koşuyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı