Bir oturuşta oyunu 6 saatten fazla oynayabilen var mı?

Metro serisi God of War. Eskiden çok Point Blank oynuyordum TS3 zamanı çok sarıyordu. CoD serilerini bir de hemen bitirmişliğim oluyordu.

Point Blank meretini neredeyse 12 saat oynamıştım. Pişman mıyım? Değilim, zamanında eğlenceli oyundu, TS 3 muhabbeti zevkliydi.

O zamanlar ne Wolfteam ne CS cidden Point Blank zevki bir başkaydı onun gibi akıcı oyun olmadığından bayağı sarıyordu. Bıçak modu, yumruk maçları, klan maçları, dinozor modu bayağı mod olduğu için insan cidden sıkılmadan saatlerce oynıyordu. P2W olmasa hala oynardım ama parayı bas güzel silahlar kullan devri bitti artık tutulmuyor öyle oyunlar ama hala o akıcılık tadını BF dışı diğer oyunlarda alamıyorum.

O zamanlar ne Wolfteam ne CS cidden Point Blank zevki bir başkaydı onun gibi akıcı oyun olmadığından bayağı sarıyordu. Bıçak modu, yumruk maçları, klan maçları, dinozor modu bayağı mod olduğu için insan cidden sıkılmadan saatlerce oynıyordu. P2W olmasa hala oynardım ama parayı bas güzel silahlar kullan devri bitti artık tutulmuyor öyle oyunlar ama hala o akıcılık tadını BF dışı diğer oyunlarda alamıyorum.
Zamanında eğlenceli oyundu ama oyun geliştiricileri içinden geçmiştir şimdiye kadar.

Son 6 aydır aralıksız 1.5 saatten fazla istesem de oyun oynayamıyorum. Sanki hayatımdan boşa giden bir zamanmış gibi düşünüyorum o süreyle farklı şeylerle uğraşıyorum.

Aralıksız 13 sat RDR 2 oynamıştım. Peki neden? Oyunun açık dünyası beni öylesine cezbetti ki, sanki merkezinde benim olmadığım bir açık dünya'da yaşıyormuş gibi hissettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı