Bir oyun için hesap mı alınmalı?

Hesap almanızı hiç tavsiye etmem. Aynı çalıntı hesapları 20-30 farklı kişiye satıyorlar. Hesabın alındıktan 2-3 saat sonra gitmesi, oyundaki save dosyalarınızın silinmesi gibi olayların yaşanması gayet normal. 20 TL verip saçma sapan olaylar yaşayacağıma 100 TL verir kendi hesabıma alırım.

Hesap almanızı hiç tavsiye etmem. Aynı çalıntı hesapları 20-30 farklı kişiye satıyorlar. Hesabın alındıktan 2-3 saat sonra gitmesi, oyundaki save dosyalarınızın silinmesi gibi olayların yaşanması gayet normal. 20 TL verip saçma sapan olaylar yaşayacağıma 100 TL verir kendi hesabıma alırım.
Çalıntı değil yalnız hesaplar. Oyunları kendileri alıp hesaba koyuyolar zaten kullanıcı adı da satıcının ismi oluyor genelde. Hiç kullanmadığınız belli.

100 TL'ye oyunu alıp 20 kişiye 10 tlden satınca kar ediyor işte save sıkıntısı falan da olmuyor çevrimdışı oynuyorsun.

Hocam satın alacağınız hesapta steam guard koruması olup olmamasına dikkat edin. Oyunlar yeni çıktığında yoğunluktan dolayı steam guard sorun çıkarabiliyor. Bu yüzden bir kere guardsız hesap aldım ve bin pişman oldum. Satıcı arkadaş bir Rus sitesinden alıp tekrar satıyor hesabı. Saçma sapan şeyler yaşadım. Kısacası guard ile korunan bir hesap alırsanız sıkıntı olmaz.

Reis kimsenin avukatlığını yapmak istemiyorum ama adamlar hesabı alıp millete satarak para kazanıyor. Çalıntı hesaplar illaki de vardır ama guard ile korunan hesaplara güveniyorum. Ayrıca 200-300 bandına kadar oyunlara para verebiliyorum ama 1200 TL gibi rakamlar trajikomik.

Geri
Yukarı