Steam hesap satın almak

Steam data Base'den hesap ıdni girip şu anki değerini görebiliyorsun benim şu anki hesap değerim Steam için 1500 TL. Baktımda bayağı bir uzun süre geçmiş ben yakın zamanda açılmıştır sandım 😃

Satmak istesek hesabımızın ederini nasıl hesaplarız ki? Bu vesileyle bende bunu sormuş olayım.

Hesap satın alacağın yer için tavsiye vermeyeceğim ama değer hesaplama konusunda bir iki fikir vereyim. Sitelerin hiçbiri satılabilir gerçek değeri göstermez. Steam ne kadar dolu ise satması o kadar zor olur çok fazla oyun varsa doğal olarak satış rakamı uçacak ve kimse o parayı vermeyecektir. Gidip Steam calculator 10k gösterdi diye 10k ya satamazsınız, benim hesaba toplam 2500USD para girmiş. 1930 ila 6970 USD arası yapıyor değer olarak, Max satabileceğim rakam 15K.

Not: Gidip hesap satan sitelerden almanı tavsiye etmem, zamanla bir sürü para harcayacaksın bir gün bir bakmışsın hesap yok. Tavsiyem sıfırdan kendin açıp kendi isteğine göre hesabı dizmen.

Son düzenleme:
Steam data Base'den hesap ıdni girip şu anki değerini görebiliyorsun benim şu anki hesap değerim Steam için 1500 TL. Baktımda bayağı bir uzun süre geçmiş ben yakın zamanda açılmıştır sandım 😃

Dolar olarakmı bakıyorsunuz lira olarakmı çünkü arada fark oluşuyor

Geri
Yukarı